Zbavte se vrásek i tmavých kruhů pod očima za 2 týdny!

V drogerii najdete celé police plné krémů na vrásky, noční krémy a mnoho dalších produktů. Vybrat si jen jeden produkt od jedné značky je neuvěřitelně těžké. Navíc za to zaplatíte velké peníze a nemáte žádnou jistotu, že bude fungovat. Domácí metody jsou mnohem levnější a účinnější. Navíc vás to nebude mrzet, když nedosáhnete nejlepších výsledků, protože za ně nezaplatíte téměř nic.

https://ohlyad-dnya.net.ua/

Domácí krém z mléka a aloe vera

Tento krém vám pomůže zesvětlit kruhy pod očima. Krém se snadno vstřebá a nebude ucpávat póry. Na výrobu potřebujete 2 lžíce šťávy nebo gelu z aloe vera, 1 lžíci olivového oleje a 2 lžíce sušeného mléka.

https://ohlyad-dnya.net.ua/

Toto množství vám vystačí na malou skleničku krému. Stačí vše smíchat dohromady, přesunout do skleničky a skladovat v lednici.

Čtěte také: Praktické triky, které vám změní a hlavně zjednoduší život

Domácí krém z pomeranče a jogurtu

Pomeranč a jogurt jsou ideální v boji proti vráskám a stárnutí pleti. Krém se skládá z kůry z 1 pomeranče, 1 lžíce kurkumy, 1 lžičky citronové šťávy a 100 gramů přírodního jogurtu.

https://ohlyad-dnya.net.ua/

Nenechávejte krém přes noc, protože obsahuje kyselinu citronovou. Jestli ho chcete používat na noc, vynechte citronovou šťávu. A vždy používejte jen přírodní jogurt.

Domácí krém z aloe vera a vejce

Mladistvou pokožku si udržíte s denním krémem z aloe a vejce. Potřebujete jen polovinu avokáda a 1 vejce. Avokádo rozmačkejte na kaši a smíchejte s rozšlehaným vejcem.

https://ohlyad-dnya.net.ua/

Tato směs funguje stejně jako tonikum s označením SPF15. Tato směs není vhodná pod make-up, ale dokáže vás skvěle ochránit před ultrafialovým zářením. To podpoří mladistvý vzhled pleti.

Domácí krém z medu a kokosového oleje

Pro jemnou pokožku a při boji proti vyrážce můžete použít kombinaci medu a kokosu. Smíchejte dohromady 3 polévkové lžíce medu a 100 gramů kokosového oleje.

https://ohlyad-dnya.net.ua/

Vznikne vám medový olej, který musíte před aplikaci trochu promíchat. Prsty ho naneste na obličej a vmasírujte do pokožky. Tato směs má úžasné antibakteriální a antioxidační vlastnosti. A potřebujete jen dvě suroviny.

Zdroj: ohlyad-dnya.net.ua