Zdravotní sestra popsala, co cítím před smrtí pacienti v nemocnici

Smrt je stále mezi lidmi obrovské tabu, protože se jí většina lidí velmi bojí. Zdravotní sestry a lékaři v nemocnici jsou smrtí neustále obklopeni. A ještě zdravotní sestra se rozhodla podělit o své zkušenosti. Existují podle ní jasné signály, že pacient brzy zemře. Péče o lidi v jejich posledních chvílích je těžká, ale některé fáze tohoto procesu překvapí i zkušené zdravotníky.

https://www.pexels.com/

Jak personál pozná, že pacient brzy zemře?

Zdravotní sestra na sociálních sítích řekla, že si všimla něčeho, co se děje s pacientem obvykle měsíc předtím, než zemře. „Lidé měsíc před smrtí začnou mluvit s mrtvými příbuznými, mrtvými blízkými nebo mrtvými domácími mazlíčky. Vidí lidi, mluví s lidmi, anděly, v závislosti na jejich náboženství.“ Zdravotnímu personálu se to ani nezná divné, protože se to děje velmi často.

Další věc, které si při svých službách všimla, je zlepšení před koncem. Lidé, kteří jsou velmi nemocní a slabí, mají najednou obrovské množství energie, mají velmi dobré dny a potom velmi náhle zemřou. Zdravotní sestra ale popsala také situace, kdy pacienti mluví o vlastní smrti. Většinou se tomu sestry jen smějí, ale nakonec se to většinou splní.

Čtěte také: Na 40 m² je vše, co člověk potřebuje k životu. Dům si lze objednat na klíč

https://www.pexels.com/

Činnosti, které dělají lidé těsně před smrtí

Někteří pacienti říkají: „Dnes v noci zemřu.“ Sestry to často neberou vážně, protože vážně nemocní nebo staří lidé takto mluví často. V mnoha případech se to ale doopravdy stalo. Zdá se, že si někteří pacienti sami vybírají, kdy přesně zemřou. Nestává se to často, ale tato zdravotní sestra to během své praxe již několikrát zažila. A vždy ji to vyděsí k smrti.

Mnoho umírajících lidí, kteří jsou těsně před smrtí, mají také „smrtící pohled“. Tento termín si zdravotní sestra vymyslela sama. Jde o pohled, kdy se člověk dívá kolem ostatních lidí. Často se také dívají do rohu místnosti nebo do stropu. Nikdo z nás nemůže vědět, co tam vidí. Možná své zemřelé blízké, kteří na ně čekají. Anebo anděla, který si je brzy vezme s sebou do nebe.

Zdroj: newsitamea.gr