Zdravotní stav Celine Dion se nezlepšuje. Její hlas se nevrací

Již nějakou dobu je na veřejnosti známo, že zpěvačka Celine Dion prochází velmi těžkým životním obdobím. Lékaři jí diagnostikovali syndrom ztuhlého člověka. Jedná se o velmi vzácné neurologické onemocnění, které se projevuje progresivní ztuhlostí celého těla. Člověk nedokáže vůbec ovládat své svaly. Hlasivky jsou také sval, a proto zpěvačka nemůže ani používat svůj krásný hlas.

Budoucnost není růžová

Tato nemoc je nevyléčitelná. Podle její nejbližší rodiny to se zpěvačkou nevypadá dobře. Nemoc se neustále zhoršuje a lékaři jí nedávají dobré prognózy do budoucnosti. Kvůli této nemoci musela nakonec zrušit své turné a odebrat se do pohodlí svého domova. Nyní se soustředí na své zdraví a rodinu. Musela se vzdát zpěvu, pozornosti i představení pro fanoušky.

Tato tragická diagnóza přišla v roce 2022. Od té doby zažila zpěvačka mnoho vzestupů i pádů. Zrušila své turné v květnu 2023 a její sestra o několik měsíců později potvrdila, že na tuto nemoc neexistují žádné léky. Zpěvačka stále bojuje a snaží se, aby dokázala fungovat jako dřív. Bohužel to vypadá, že se na pódium již nikdy nevrátí.

Čtěte také: Sirup, který pomáhá paměti, zraku, sluchu a ztrátě tuku v žaludku: To je prostě fantazie! – chutná dobře

sv.stories.newsner.com

Zpěvačka by ráda vystupovala před fanoušky

Celine Dion se v listopadu 2023 objevila na veřejnosti. Přišla se svými syny na hokejový zápas v Las Vegas. Mnoho lidí zaskočilo, jak zpěvačka vypadá. Nemělo by to překvapovat nikoho z nás, protože se potýká s velmi vážnou nemocí. Bohužel nejnovější zprávy ukazují, že se zpěvačka na veřejnosti znovu dlouho neukáže. A ještě déle nebude zpívat.

sv.stories.newsner.com

Podle její rodiny by se Celine Dion velmi ráda znovu ukázala na pódiu a potěšila své fanoušky. Bohužel to pravděpodobně nebude možné, protože její nemoc zasáhla i hlasivky. Nyní je v intenzivní péči lékařů a fyzioterapeutů, kteří se snaží o nápravu škod na těle i hlasivkách. Zpěvačka je upoutaná na invalidní vozík a její hlas se již možná nikdy nevrátí.

Zdroj: sv.stories.newsner.com