Zdravý způsob, jak si obarvit vlasy v červených odstínech

V současnosti je zelený přístup k životu velmi populární. Není se čemu divit, protože lidé jsou již znechucení tím, kolik chemie se nachází kolem nás. Barvení vlasů je oblast, ve které si možná přírodu nedokážete představit. Pravdou je, že naše babičky nepoužívaly chemické barvy na vlasy. Místo toho našly způsob, jak si vlasy obarvit přírodním způsobem. Pro červenou je ideální červená řepa.

Přírodní péče o krásu

Moderní metody péče o tělo již hodně zahrnují přírodu. Dokonce i kosmetické společnosti zjistily, že ženy chtějí mít produkty, které jsou maximálně přírodní. Červená řepa vás ale bude stát mnohem méně než produkty z drogerie a poslouží velmi dobře. Jestli máte odbarvené nebo velmi světlé vlasy, můžete ji s klidným srdcem použít. Nečekaně změní váš vzhled a dodá vlasům červený nebo růžový odstín, ve kterém budete vypadat velmi stylově. Vyzkoušíte tento trend?

Kadeřnické tipy z TikTok

Stella Cini je známá na sociálních sítích, kde přináší svým sledujícím mnoho tipů z oblasti kadeřnictví. Tentokrát všechny překvapila, protože si obarvila své vlasy pomocí červené řepy. Na TikTok ukázala celý proces, který stál za jejími jemně růžovými vlasy. Toto obarvení je samozřejmě dočasné, ale nemusíte používat žádnou chemii a bude vás to stát jen pár korun. Jestli si chcete trochu oživit svůj vzhled, měli byste se podívat na to, jak si vlasy obarvit červenou řepou.

Čtěte také: Vyzvedněte si do konce roku svůj příspěvek na lázně

webniusy.com

Domácí barvení vlasů s červenou řepou

Červenou řepu oloupejte, nakrájejte a uvařte. Potom ji rozmixujte a naneste na vlasy její přírodní barvu. Nějakou dobu musíte počkat (stejně jako u klasického barvení). Výsledek bude u každé ženy jiný. Záleží na tom, jakou máte barvu svých vlasů a jak dlouho necháte řepu působit. V každém případě budete mít na hlavě jedinečnou barvu, kterou by nedokázal vykouzlit žádný kadeřník. A můžete experimentovat každou chvíli, protože červená řepa je naprosto nezávadná a přírodní.

Zdroj: webniusy.com