Že jsou palety na vyhození? Rozhodně ne! Tady máte 9 důkazů o tom, jak je můžete zajímavě, netradičně a také prakticky využít na vaší zahradě. Který nápad vám přijde nejlepší a vyzkoušíte ho? -
Menu

Že jsou palety na vyhození? Rozhodně ne! Tady máte 9 důkazů o tom, jak je můžete zajímavě, netradičně a také prakticky využít na vaší zahradě. Který nápad vám přijde nejlepší a vyzkoušíte ho?

Stylový plot

Proč kupovat pletivo, když dřevěný plot vypadá lépe? A pro kupovat latě, když vám poslouží stará paleta? Vytvořte si z ní plot, kterým vymezíte svůj pozemek a kterým ukážete, že máte nejenom nápad, ale také styl.

Unikátní záhony

Proč sázet plodiny jenom do hlíny, když je můžete sázet do palety? Položte ji na požadované místo, nasypte na ní hlínu a potom už můžete začít se sázením. Až vše vyroste, bude to krása. A co teprve ta bohatá úroda? To uvidíte.

Místo pro nářadí

Stále se vám nářadí někde válí a nemáte ho kam dávat? Tak si dejte ke zdi paletu a poté ho můžete uklízet sem. Nebude se vám nikde plést a přitom budete mít i jistotu, že bude vždy hned po ruce.

Úrovňový květináč

Že na jedné ploše můžete mít jenom jeden záhon? Rozhodně ne. Když správně použijete dřevo z palety, můžete jich vytvořit hned několik. A to jednoduše nad sebou. Když je osázíte, bude to vypadat velmi zajímavě. Podívejte se sami.

Zahradní nábytek

Máme tu tip poslední, a to na zahradní nábytek. Zapomeňte na dnes hojně využívaný plast a využijte raději dřevo. Samozřejmě paletové. Podívejte se s námi na to, co vše se z něho dá vytvořit. Je to unikátní!

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
DŮM A ZAHRADA

Tohle jsou patrně nejvzácnější orchideje na světě. Z jakého důvodu?…

Orchideje jsou samy o sobě velmi zajímavé květiny. Nutno ale říci, že je jich velké množství. Existuje tedy nepřeberné množství…
DŮM A ZAHRADA

Myslíte si, že na malém prostoru se nedá útulně a…

Krásné, nové a pohodlné bydlení je snem mnoha z nás. Bohužel ne každý si může dovolit koupit si nově postavený…
DŮM A ZAHRADA

Chcete si doma vypěstovat krásné růže? Zapomeňte na speciální zeminu.…

Růže je nádherná květina, není proto divu, že je jedním z nejčastějších dárků. Jen je škoda, že tak rychle uvadají –…
DŮM A ZAHRADA

Nebudete věřit tomu, jak skvěle můžete využít vodu po vařených…

Vejce jsou již po staletí typickou součástí klasické anglické snídaně. Možná jste si až doteď mysleli, že příprava vajec není…
DŮM A ZAHRADA

Tohle musíte vyzkoušet! Úžasné tipy, díky kterým bude vaše zahrada…

V domácnosti se velice snadno a velice rychle nahromadí spousta starých a nepotřebných věcí. Nemusí ale nutně skončit jenom v odpadu –…
DŮM A ZAHRADA

Už nikdo ho nebudete kupovat naložený ve skleničce. Stačí jít…

Letní horka udeřila letos brzy, a tak není divu, že se v tomto horku snažíme jít svěžejší a čerstvější potraviny –…