Že jsou palety na vyhození? Rozhodně ne! Tady máte 9 důkazů o tom, jak je můžete zajímavě, netradičně a také prakticky využít na vaší zahradě. Který nápad vám přijde nejlepší a vyzkoušíte ho? -
Menu

Že jsou palety na vyhození? Rozhodně ne! Tady máte 9 důkazů o tom, jak je můžete zajímavě, netradičně a také prakticky využít na vaší zahradě. Který nápad vám přijde nejlepší a vyzkoušíte ho?

Co je to paleta, to každý ví. Několik prken, které mají obdélníkový tvar a které slouží hlavně k jednoduššímu transportu většího množství zboží. Když paleta doslouží, je často rozebrána a spálena, nebo jinak znehodnocena. To je ale škoda, jelikož i z nepotřebných palet se dá udělat něco, co vypadá naprosto dokonale. Pokud nevěříte, tady je 9 skvělý tipů a nápadů, které můžete využít i vy. Který se vám líbí nejvíce? Máte své favority?

Jedinečné květináče

Proč je kupovat, když se dají vyrobit. Stačí nějaké to dřevo z palet a výsledek je dokonalý. Inspirujte se touto trojicí květináčů, která se skvěle hodí třeba do rohu vaší terasy. A co si do nich zasadíte, je jen na vás.

Praktický dřevník

Topíte dřevem a nemáte ho kde skladovat? To vůbec nevadí, jelikož když si seženete několik palet, můžete si z nich udělat praktický dřevník. A je jedno, zda chcete velkou zásobu na zimu, nebo jen trochu dřeva na letní grilování.

Pohodlná houpačka

Chcete na vaší zahradě během léta jenom tak lenošit? Pokud ano, zkuste si vyrobit tuto pohodlnou houpačku. Stačí dva řetězy a už jenom ona paleta. K tomu přidejte podsedáky pro zvýšení pohodlí a můžete začít relaxovat.

Praktický zahradní stolek

Potřebujete mít všechno zahradní nářadí při ruce? A také potřebujete mít místo, kde budete například přesazovat rostliny? Pokud ano, je vhodné si z palet vytvořit i tento velmi praktický zahradní stolek. Není to nic těžkého.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
DŮM A ZAHRADA

Tohle jsou patrně nejvzácnější orchideje na světě. Z jakého důvodu?…

Orchideje jsou samy o sobě velmi zajímavé květiny. Nutno ale říci, že je jich velké množství. Existuje tedy nepřeberné množství…
DŮM A ZAHRADA

Myslíte si, že na malém prostoru se nedá útulně a…

Krásné, nové a pohodlné bydlení je snem mnoha z nás. Bohužel ne každý si může dovolit koupit si nově postavený…
DŮM A ZAHRADA

Chcete si doma vypěstovat krásné růže? Zapomeňte na speciální zeminu.…

Růže je nádherná květina, není proto divu, že je jedním z nejčastějších dárků. Jen je škoda, že tak rychle uvadají –…
DŮM A ZAHRADA

Nebudete věřit tomu, jak skvěle můžete využít vodu po vařených…

Vejce jsou již po staletí typickou součástí klasické anglické snídaně. Možná jste si až doteď mysleli, že příprava vajec není…
DŮM A ZAHRADA

Tohle musíte vyzkoušet! Úžasné tipy, díky kterým bude vaše zahrada…

V domácnosti se velice snadno a velice rychle nahromadí spousta starých a nepotřebných věcí. Nemusí ale nutně skončit jenom v odpadu –…
DŮM A ZAHRADA

Už nikdo ho nebudete kupovat naložený ve skleničce. Stačí jít…

Letní horka udeřila letos brzy, a tak není divu, že se v tomto horku snažíme jít svěžejší a čerstvější potraviny –…