Ze staré stodoly krásný dům za pouhé dva měsíce

Manželé se rozhodli, že koupí starou farmu, ke které patří také stodola. Ta byla ale skoro kompletně celá zničená a potřebovala rozsáhlou rekonstrukci, aby novým majitelům doslova nespadla na hlavu. Budova se nachází na pobřeží Mexického zálivu na Floridě.

https://www.webniusy.com/

Zájem mělo několik desítek potenciálních kupců

O takovou farmu mělo zájem několik kupců, kteří se ale rozhodli farmu nekoupit, právě kvůli nedokonalé technické místnosti, která vlastně celý objekt hyzdila a kazila celkový dojem.

https://www.webniusy.com/

Nikdo nechtěl do stodoly investovat peníze, raději by si koupili objekt, který je hotový a připravený k nastěhování. Manželé, kteří nakonec farmu koupili, ale přemýšleli úplně jinak. Rozhodli se stodolu rekonstruovat, aby vzniklo bydlení podle jejich představ.

Čtěte také: Tipy pro dokonale útulnou ložnici

https://www.webniusy.com/

Debbie společně se svým manželem musela investovat spoustu peněz, aby výsledek byl nejen viditelný, ale aby se ve stodole dal také trávit nějaký čas. Snili totiž o tom, že se v ní nakonec usadí a rozhodli se tak pro rekonstrukci, která byla sice finančně nákladná, zároveň ale velmi rychlá, co se týče času. Rekonstrukce proběhla během dvou měsíců a během té doby se budova změnila k nepoznání.

https://www.webniusy.com/

Každá budova si zaslouží údržbu

Hospodářskou budovu nakonec po krátkém rozmyšlení koupili, a i když se manželé snažili většinu věcí dělat svépomocí, nakonec jim rekonstrukce trvala pouhé dva měsíce. Některé činnosti sice nechali na odbornících, ale nakonec měli radost z dobře odvedené práce.

https://www.webniusy.com/

Debbie totiž přišla na to, jak ušetřit peníze za nový nábytek. Retro styl je dnes velmi moderní, a proto se do něj zamilovala také majitelka stodoly. Stačilo pak nakoupit levný, ale starší nábytek a přetvořila ho tak, aby se hodil do moderního stylu.

https://www.webniusy.com/

Manželé navíc dostali krb zdarma od předchozích majitelů, a Debbie z něj udělala elektrický krb, který je na první pohled dominantou místnosti.

https://www.webniusy.com/

Koupelna, kuchyň i ložnice jsou v modré a bílé barvě, což poskytuje obyvatelům domu pohodlí.

https://www.webniusy.com/