Ze Survivoru vypadla Adéla Krejdlová! Podle ní však měla vypadnout Ornella!

Adéla Krejdlová, první účastnice, která musela opustit reality show Survivor, sdílí své dojmy a kritiku vůči Ornelle Koktové. Kritizuje její přístup k soutěži považuje za nedostatečně aktivní. Krejdlová, která sama vypadla po duelu s youtuberem Mikýřem, v rozhovoru pro eXtra Host odhaluje pozadí svého vyloučení a důvod proč ji vybrali do duelu místo Koktové.

Nedostatek potřeb

Adéla Krejdlová, členka kmene Titánů, strávila na ostrově pouze pět dní. Avšak tato doba pro ni byla mnohem delší kvůli intenzivním zážitkům a výzvám, které Survivor přináší. Navzdory jejímu brzkému odchodu z ostrova přináší Krejdlová hlubší pohled na dynamiku kmenu a vysvětluje, jak nedostatek základních potřeb, jako je oheň a jídlo, ovlivnil průběh hry.

Čtěte také: IQ TEST: Najděte 3 rozdíly na obrázku a velmi rychle se dozvíte, jak jste chytří.

Kritika Koktové

V centru kritiky stojí postoj Ornelly Koktové k soutěži, který popisuje jako pasivní a nedostatečně motivovaný. Podle jejích slov Koktová projevovala známky nezájmu o hru již od počátku, což vyvolalo otázky ohledně jejího přínosu pro kmen.

Točila se jí hlava. Myslím, že si to zkrátka chtěla zkusit, odpočinout si možná od rodiny… Co vím, tak ji tam Nova hodně chtěla, a já sama musím říct, že málokdo by na tu nabídku řekl ne. Těžko říci, pro co tam přijela, ale proč to vlastně nezkusit. Při nejhorším prostě vypadnete první, nebo odstoupíte,“ uvedla Adéla

Krejdlová poukazuje na to, že Koktová vyjádřila přání odstoupit z hry během rozhodovacích momentů o imunitě, což bylo pro Krejdlovou i ostatní členy kmene překvapením.

Duel

Dále popisuje, jak situace na ostrově a strategické rozhodování ovlivnily výběr k duelu, kde se ocitla jako jedna z možných kandidátek. Přestože se Krejdlová považovala za fyzicky připravenou a schopnou překonat mnohé své soupeřky, rozhodnutí kmene ji postavilo proti Mikýřovi. Toto rozhodnutí vyplynulo z přání posílit kmen po sérii prohraných výzev a Krejdlová přiznává, že její vyloučení bylo důsledkem strategické volby.

Svým vyjádřením Krejdlová otevírá diskusi o významu osobních vztahů, motivace a aktivní účasti v dynamice reality show, jako je Survivor. Její pohled na Ornellu Koktovou a vlastní zkušenosti z hry nabízejí zajímavý vhled do výzev a rozhodování, které soutěž přináší.