Žena (47) si vzala muže (81) a už jí nebaví, že ji všichni pomlouvají

Miliardář Robert Kraft si ve věku 81 let vzal v New Yorku svou lékařku Danu Bloombergovou, které je 47 let. Jejich věkový rozdíl činí 34 let. Majitel New England Patriots a jeho partnerka se rozhodli vzít v dolním Manhattanu. Svým hostům řekli, aby se oblékli formálně a přišli na večírek. Vůbec jim neřekli, že se budou brát a z nich budu svatební hosté. Oslava jejich lásky proto byla velkolepá.

https://www.newsitamea.gr/

Vztah miliardáře s jeho lékařkou lidé hodně komentují

Jakmile veřejnost zjistila, že se miliardář zasnoubil s lékařkou, která je o více než 30 let mladší než on, objevilo se mnoho komentářů. Vztahy s velkým věkovým rozdílem jsou vždy hodně sledované, hlavně u veřejně známých osob. Okamžitě se objevily dohady o důvodu jejich vztahu, zasnoubení i manželství. Dana si z toho ovšem těžkou hlavu nedělá, i když ji komentáře pohoršují.

https://www.newsitamea.gr/

Velký věkový rozdíl jim nebrání ve velké lásce

Podle svých slov má již dost dohadů o tom, že si vzala Roberta jen pro peníze. To, že mezi sebou mají velký věkový rozdíl, neznamená, že jde po jeho penězích. Dana se jednoduše zamilovala do charismatického muže a vůbec se nedívala na jeho věk. Nečekaně se do něj bláznivě zamilovala, a když ji požádal o ruku, nedokázala říct ne.

Čtěte také: Nahrávka ukazuje, jak kůň truchlí nad ztrátou svého nejlepšího přítele

https://www.newsitamea.gr/

Svatba během pár týdnů

Svatbu zamilovaný pár naplánoval během 3 týdnů, protože se museli trefit na datum, kdy měl Elton John čas přijít. Slíbil jim, že až se budou hrát, tak jim na svatbě zahraje. „Elton to udělal jen jako přítel a aby ctil jejich přátelství. Tuto akci naplánovali asi za tři týdny,“ prozradil jeden z hostů. Zahrál několik skladeb a nakonec si dal duet s Edem Sheerenem.

https://www.newsitamea.gr/

Svatba plná hvězdných hostů

Svatební dort měl sedm pater a mezi hosty nechyběly ty největší hvězdy. Nechyběl Jon Bon Jovi ani Tom Brady. Nevěsta měla šaty Naeem Khan a později kombinézu od Elie Saab, kterou si sama navrhla. Svatba byla velká, slavná a pompézní. Oba novomanželé si obřad i oslavu užili naplno a jsou šťastní, že žijí v manželském svazku bez ohledu na to, co si myslí ostatní.

Zdroj: newsitamea.gr