David Hampl
9 září, 2022
, ,

Žena, o které bude tento příběh, patří mezi netlustší ženy na celém světě. Budete se divit, ale dnes je pyšná maminka tří dětí a během dlouhé doby se jí podařilo zhubnout neuvěřitelných 200 kilogramů. Motivovalo ji právě to, že chtěla být matkou. Pro silně obézní ženy je toto přání nesplnitelné, protože by jejich tělo neuneslo ještě větší zátěž.

https://twice.hu/

V pořadech vidíte lidi, kteří mají několik set kilogramů

Pro lidi je občas nepředstavitelné, že by měli mít třeba 230 kilogramů. Pro někoho je to ale denní chleba a vůbec mu nevadí, že se nemůže normálně pohybovat nebo zajít na kávu s přáteli. Aby se svým tělem něco udělali, většinou potřebují velkou motivaci. Mezi takovou patří „výhrůžka“, že nadbytečné kilogramy mohou zvýšit riziko předčasné smrti.

Ženy ale většinou dojdou k názoru, že přeci chtějí být matkami. U obézních žen je ale velmi těžké udržet těhotenství. A právě podobnou zkušenost má žena, která zhubla neuvěřitelných více než 200 kg, aby si mohla splnit svůj sen a stát se maminkou. Podařilo se jí to celkem třikrát a je na sebe velmi pyšná. Cesta to ale nebyla jednoduchá, protože byla zvyklá dostávat spoustu sladkého jídla i pití.

https://twice.hu/

Sedmiletá práce byla odměněna

Když se Melissa, kterou trápila morbidní obéznost, seznámila s lékařem, měla dokonce také problémy, že se nemohla zastavit v jedení. Přitom byla vdaná za svého muže Chrise, který ji ale nedokázal donutit něco se svým tělem udělat. Nechával ji tak jíst všechno, co sama chtěla. Každý kilogram navíc ale znamenal, že se Melissa vzdalovala od svého snu mít děti.

Nakonec přišly deprese, které ji donutily se nad sebou zamyslet. Od té doby se Melissa aktivně snažila zhubnout. Nejdříve šly kilogramy dolů samy, musela ale makat víc a víc. Její inspirativní cesta vedla k tomu, že otěhotněla a postupně přivedla na svět tři děti. Její sen se splnil a svým příběhem nabádá všechny k tomu, aby to nikdy nenechali dojít tak daleko.

Zdroj: twice.hu

Sdílejte článek