Ženu zajímalo co dělá její kočka doma, a tak pustila videokameru

Máte doma domácího mazlíčka a chcete vědět, co dělá doma během doby, kdy jste v práci? Jedna žena chtěla vědět, jak se její kočka chová v době její nepřítomnosti. Nechala proto doma zapnutou kameru a odešla do práce. Nahrávka, kterou obdržela, ji velmi překvapila a změnila její pohled na péči o její milovanou kočku. Poté ji už nechtěla nikdy nechat doma samotnou.

Kočka tráví celé dny doma sama

Mnoho lidí si pořídí kočku nebo psa, ale samozřejmě musí chodit do práce. Díky tomu musí zůstat po mnoho hodin doma o samotě. Většina majitelů přitom netuší, co jejich mazlíček doma dělá. Ida Myrin se rozhodla, že to zjistí. Nahrála proto svou kočky, když byla pryč. Po zhlédnutí videa přiznala, že svého mazlíčka již nikdy nenechá doma samotného.

Na videu je vidět, jak je kočka netrpělivá a úzkostlivá. Neustále přechází před vchodovými dveřmi a tahá za sebou vodítko. Bezcílně se toulá po bytě a jen čeká u dveří, až se její paní vrátí domů. Ida byla chováním své kočky velmi dojatá, ale také jí to zlomilo srdce. Představila si, že tohle dělá každý den, když odejde do práce nebo na pochůzky. A to ji rozhodně nepotěšilo.

Čtěte také: Změníte pohled na svůj život během jediné minuty

Pečujte o základní potřeby svých mazlíčků

Ve chvíli, kdy zanecháte svého mazlíčka doma samotného, ho můžete vystavit stresu a úzkosti. Ida se rozhodla, že udělá vše pro to, aby její kočka již nezůstávala doma sama po delší dobu. Bude hledat jiná řešení, jak naplnit potřeby svého mazlíčka. Společnost je po kočky i psi velmi důležitá. Jakmile mají silné pouto ke svým lidem, samota je pro ně velmi stresující.

Každý, kdo má domácí mazlíčky, by si měl uvědomit, jak důležité je poskytovat zvířatům náležitou péči a pozornost. Péče o základní potřeby vašich mazlíčků je velmi důležitá pro jejich zdraví a pohodu. Díky tomu budou spokojenější, šťastnější a také zdravější. A možná s vámi zůstanou mnohem delší dobu. Jak dlouho necháváte doma své mazlíčky o samotě?

Zdroj: webniusy.com