Žena koupila 4 police z IKEA a proměnila je k nepoznání

Zima je v plném proudu. Právě teď je nejlepší čas na domácí projekty, protože stejně nemůžete jít ven. Jestli potřebujete novou postel do menšího prostoru a toužíte po dalším úložném prostoru, tento projekt je pro vás dokonalý. Nemusíte si přitom kupovat vůbec rám postele. Budete ale muset navštívit prodejnu IKEA nebo alespoň jejich webové stránky. Nábytek z tohoto obchodu vám hodně pomůže.

Co potřebujete na projekt?

Na výrobu jedinečné postele s úložným prostorem potřebujete 2 police Kallax se čtyřmi přihrádkami, 2 police Kallax s osmi přihrádkami, 6 prken z tvrdého dřeva o délce 135 cm, závěsy, záclonovou tyč a kvalitní matraci. Nic jiného nepotřebujete a prakticky všechno najdete na webových stránkách IKEA. Pro prkna z tvrdého dřeva si ale zajeďte raději do obchodu pro kutily. Poté se již můžete těšit na trochu práce a potom hodně zábavy s novou postelí.

webniusy.com

Jedinečná postel z pár polic

Police z IKEA postavte přesně podle návodu. Budete je potřebovat tak, jak jsou navržené. Jen do nich nebudete dávat žádné dekorace ani knihy. Stane se z nich rám postele. Postavte je vodorovně proti sobě. Potom rozložte prkna s rozestupem 17 cm. Na okrajích je přivrtejte do desky police. Jestli chcete mít rošt postele více stabilní, přidejte další prkna.

Čtěte také: Kdy je na jaře nejlepší zastřihnout rybíz a angrešt?

webniusy.com

Máte-li nad postelí prostor, můžete nainstalovat také závěsy. Budou působit jako nebesa. Právě na to budete potřebovat tyč a závěs nebo záclonu. Díky tomu bude prostor vypadat kouzelně. Navíc můžete přidat na tyč i LED světýlka a vytvořit si kouzelný koutek pro svůj odpočinek. Pod roštem postele vznikne skvělý prostor, který můžete použít pro úschovu věcí nebo koutek pro svého mazlíčka. Vyzkoušeli byste tento projekt a postavili si tuto jedinečnou postel z obyčejných polic z IKEA? Je to skvělý způsob, jak získat nový nábytek i úložný prostor.