Žena má v 35 letech již dvě vnoučata! Jak je to možné?

Lidé na TikToku komentovali ženu, která podle nich není dost stará ani na to, aby byla matkou, natož babičkou. Pravdou ale je, že Xavi má čtyři vlastí děti a dvě vnoučata. A to je jí pouhých 35 let. Na videu byla viděna, jak objímá svého vnuka a 20letou dceru. Potom se mnoho lidí odhlásilo z jejího TikToku, protože si mysleli, že sledují mladou, pohlednou ženu. A ne zasloužilou matku a babičku.

Dceru měla v pouhých 15 letech

Každá žena se pouští do založení rodiny v jiné fázi svého života. Tato babička měla svou první dceru již v 15 letech a potom přišli ještě další tři děti. Její dcera, které je nyní 20 let, měla své první dítě v 17 letech. Díky tomu se z její matky stala extrémně mladá babička. Xavi si vždy zakládala na svém vzhledu a udržuje se velmi fit i po čtyřech dětech. Proto ani nevypadá na svůj věk a rozhodně nevypadá na to, že by měla tak velkou rodinu.

https://www.newsitamea.gr/

Lidé říkají, že vypadají s dcerou jako sestry

Uživatelé sociální sítě TikTok nemohli uvěřit tomu, že na videu chová své vnouče. S komentáři se pod videem roztrhl pytel. „Krásná babičko, vypadáte jako sestry,“ napsal jeden z jejích fanoušků. Další napsal: „Přísahám, že vy tři jste sestry.“ Lidé si také mysleli, že je Xavi jen nevlastní matkou 20leté dívky. To ale není pravda. Ve skutečnosti to dává smysl, když si spočítáte, v kolika letech měla žena svou první dceru.

Čtěte také: Dvojice našla na zahradě zakopaný starý trezor

Žhavá babička na sociálních sítích září

Díky svému vzhledu si na TikToku žena i její dcera vytvořily stabilní základnu fanoušků, kteří obdivují jejich podobu a vzhled. Matka s dcerou mají nádherný vztah možná i díky tomu, že nejsou věkově příliš daleko od sebe. Podívat se můžete na mnoho videí, kde tato mladá babička ukazuje svou rodinu, životní styl, mnoho tetování i recepty. Na TikToku má v současnosti více než 270 tisíc sledujících. Její dcera Bianca má 200 tisíc sledujících.

Zdroj: newsitamea.gr