David Hampl
8 října, 2022
, ,

Lidé na TikToku komentovali ženu, která podle nich není dost stará ani na to, aby byla matkou, natož babičkou. Pravdou ale je, že Xavi má čtyři vlastí děti a dvě vnoučata. A to je jí pouhých 35 let. Na videu byla viděna, jak objímá svého vnuka a 20letou dceru. Potom se mnoho lidí odhlásilo z jejího TikToku, protože si mysleli, že sledují mladou, pohlednou ženu. A ne zasloužilou matku a babičku.

Dceru měla v pouhých 15 letech

Každá žena se pouští do založení rodiny v jiné fázi svého života. Tato babička měla svou první dceru již v 15 letech a potom přišli ještě další tři děti. Její dcera, které je nyní 20 let, měla své první dítě v 17 letech. Díky tomu se z její matky stala extrémně mladá babička. Xavi si vždy zakládala na svém vzhledu a udržuje se velmi fit i po čtyřech dětech. Proto ani nevypadá na svůj věk a rozhodně nevypadá na to, že by měla tak velkou rodinu.

https://www.newsitamea.gr/

Lidé říkají, že vypadají s dcerou jako sestry

Uživatelé sociální sítě TikTok nemohli uvěřit tomu, že na videu chová své vnouče. S komentáři se pod videem roztrhl pytel. „Krásná babičko, vypadáte jako sestry,“ napsal jeden z jejích fanoušků. Další napsal: „Přísahám, že vy tři jste sestry.“ Lidé si také mysleli, že je Xavi jen nevlastní matkou 20leté dívky. To ale není pravda. Ve skutečnosti to dává smysl, když si spočítáte, v kolika letech měla žena svou první dceru.

Žhavá babička na sociálních sítích září

Díky svému vzhledu si na TikToku žena i její dcera vytvořily stabilní základnu fanoušků, kteří obdivují jejich podobu a vzhled. Matka s dcerou mají nádherný vztah možná i díky tomu, že nejsou věkově příliš daleko od sebe. Podívat se můžete na mnoho videí, kde tato mladá babička ukazuje svou rodinu, životní styl, mnoho tetování i recepty. Na TikToku má v současnosti více než 270 tisíc sledujících. Její dcera Bianca má 200 tisíc sledujících.

Zdroj: newsitamea.gr

Sdílejte článek