Žena má ve 34 letech neuvěřitelných 12 dětí!

Velká rodina je poměrně široký termín. Většina lidí si představí rodiče, kteří mají tři nebo čtyři děti. Britni má doma hned 12 dětí. Někteří lidé se dokonce rozhodnou, že nebudou mít žádné děti. Tato žena měla úplně opačný plán. Život tomu chtěl, že má tolik dětí s několika muži. Lidé na to mají různé názory. Podívejme se na její příběh.

Rodinu založila velmi brzy

Britni poprvé porodila v 16 letech. V tomto věku se provdala za o čtyři roky staršího chlapce, kterého potkala ve škole. Z tohoto vztahu měla 5 dětí. Bohužel to mezi nimi nefungovalo a nakonec se rozvedli. Britni se snažila udržet rodinu pohromadě. Měla 5 dětí, o které se musela postarat. Potom poznala dalšího muže, se kterým měla další dítě.

olhaquevideo.com.br

Děti mají různé otce

Štěstí se Britni vyhýbalo, i když měla již 6 dětí se dvěma muži. Nakonec přišel její současný manžel Chris. Rozhodl se, že přijme všechny její děti za vlastní a dá celé rodině lásku, kterou potřebuje. V tomto vztahu se narodilo dalších 6 dětí, včetně trojčat. Manželé mají doma nyní celkem 12 dětí, které má Britni celkem se třemi muži. Zdá se, že nyní jim všechno dokonale funguje.

Čtěte také: Marie Rottrová ztratila hodinky za 300 tisíc! Stal se ale zázrak a hodinky se pomocí sociálních sítí dostaly zpět k ní!

Na 12 dětech pár končí

Mladá žena žádného ze svých těhotenství nelituje. Sama ale řekla, že se na žádné další nechystá. S tolika dětmi je jejich rodina kompletní a neplánují žádné další potomky. Její manžel řekl, že by klidně měl další děti. A to i přesto, že více než 200 dolarů měsíčně utratí jen za mléko. V jejich doma rozhodně nebude nikdy nouze o křik, hluk a nepořádek.

olhaquevideo.com.br

Myslíte, že je její chování nezodpovědné?

Na sociálních sítích se lidé nebojí sdílet své názory na všechno. Příběh této mladé ženy a její rodiny není výjimkou. Našlo se hodně lidí, kteří jí přejí jen štěstí a lásku. Na druhou stranu se našlo i hodně lidí, kteří její chování považují za nezodpovědné. Mít první dítě v 16 letech a neustále rodit další a další je podle nich v dnešní době hodně nezodpovědné, hlavně v jejím mladém věku. Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: olhaquevideo.com.br