Žena na vozíku se stala maminkou a užívá si každou minutu!

Postižená žena má obrovskou radost z toho, že se konečně stala maminkou a užívá si mateřství každý den. Od malička je upoutaná na vozík, takže se na něm naučila velmi dobře pohybovat. Bohužel již jako malá dívka si nebyla jistá, jestli jí lékaři těhotenství dovolí. Naštěstí na internetu narazila na další ženy jako je ona. Viděla, že se starají o své děti a zvládají to.

https://www.newsitamea.gr/

Postižená žena má svůj vysněný život s malým synem

V dospělosti si našla velmi oddaného partnera, který chtěl mít také dítě. Žena sebrala odvahu a šla do toho. Nyní má malého chlapečka a otevřel se před ní zcela nový život, který si užívá plnými doušky. Jakmile otěhotněla, byla naprosto vyděšená. Netušila (stejně jako ostatní prvorodičky), co jí čeká a jak bude celé těhotenství, porod i péče o malé miminko probíhat.

https://www.newsitamea.gr/

Vzpomněla si na slova své učitelky, která jí kdysi řekla, že bude zaručeně dobrá matka a nesmí se nechat nikým zastrašit. Když se konečně stala mámou, pocítila tíhu svého rozhodnutí. Péče o miminko není jednoduché, i když dokážete chodit. A na vozíku se musela přizpůsobit mnoha věcem. Sama ale říká, že to zvládla velmi dobře a její partner ji vždy podporuje.

Čtěte také: Rodiče se syndromem trpaslíka lidé kritizují, protože si založili rodinu!

https://www.newsitamea.gr/

Žena je velmi hrdá, že se stala matkou

Nejlepší věcí je, že pro svého syna není jiná. On zná svou matku jen na vozíku, takže mu to nepřijde zvláštní a ani s ní neumí jednat jinak. Některé fáze při pečování o chlapce nejsou jednoduché, např. nastupování do auta. Naštěstí má vedle sebe žena skvělého muže a milujícího tatínka, který jí vždy pomůže v případech, kdy to potřebuje.

https://www.newsitamea.gr/

Každý den překonává své obavy a nyní cítí jistotu, že bude pro svého malého chlapce dobrou matkou. Je na sebe velmi hrdá, což je dobře. Mateřství a rodičovství je velmi těžká práce. A pro jedince na vozíku nebo s jiným postižením může být péče o malého jedince obrovskou výzvou. Žena to ale zvládá dobře a inspiruje celý svět svou odvahou.

https://www.newsitamea.gr/

Zdroj: newsitamea.gr