Žena nafotila velmi netradiční těhotenství fotky. Byla pokrytá včelami!

Těhotenské fotky jsou velmi populární, protože každá maminka si chce uchovat vzpomínku na toto krátké a přitom důležité období jejího života. Emily Muellerová (33) z Jižního Akronu nebyla žádnou výjimkou. Samotné fotografie byly velmi netradiční. Nechala se totiž zvěčnit s břichem pokrytým bzučícími včelami.

https://www.tudasfaja.com/

Ani čtvrté těhotenství nedopadlo dobře

Emily prodělala tři potraty. Když se jí podařilo počtvrté otěhotnět a dostala se již do pokročilého stadia těhotenství, byla nadšená. Po druhém potratu do jejich života přišly včely, které jsou pro ni symbolem života a smrti. Právě proto se rozhodla vyfotit s nimi. Bohužel na konci těhotenství se stalo něco tragického. Ani po čtyřech těhotenství s manželem dítě nemají.

„Byla jsem tak zaujatá nadcházející událostí, že jsem nevěnovala pozornost pohybu dítěte. Všimla jsem si, že jsem necítila, jak se dítě pohybuje, a měla jsem kontrakce, které byly jiné než předtím,“ napsala. „Každý detail toho okamžiku se mi navždy vryl do paměti a nemůže si ho přestat přehrávat. Dr. Sutter se posadil po mé pravici, podíval se na obrazovku, otočil se ke mně a řekl: ‚Dítě je mrtvé.’“ To byla pro ženu obrovská rána. Další traumatizující zážitek zažila, když musela porodit svého mrtvého syna.

Čtěte také: Šílený bizár! Bejr napadl při rozhovoru „slaboduchého Vencíčka“! Účet si s ním přišlo vyřídit přes 100 Kolotočářů! (Video)

https://www.tudasfaja.com/

Smutná realita mrtvých dětí

Lékaři nedokázali říct, proč dítě zemřelo. Příliš se o tom nemluví, ale rozhodně to není žádnou výjimkou. Ve Spojených státech se ročně narodí asi 24 tisíc mrtvých dětí ve věku 20 týdnů a více. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) nejsou Spojené státy ani na vrcholu žebříčku. Světově jsou až na 25. místě v počtu mrtvě narozených dětí.

Vláda neudělala nic zásadního pro snížení počtu mrtvých dětí. Lékaři v tomto případě nedokázali říct, proč k tomu došlo. U jiných případů jsou příčiny zjevné. Mnoho žen (hlavně v USA) se snaží potratit účelově, protože tam platí zákon o zákazu potratů, stejně jako v Polsku. Bohužel mnoho žen je na druhé straně barikády. Snaží se otěhotnět a donosit dítě do konce, i když se jim to nedaří.

https://www.tudasfaja.com/

Zdroj: tudasfaja.com