Žena po 65 letech spatřila své svatební šaty

Vzpomínky patří k životu. Staré fotografie, dopisy nebo předměty nám připomínají prožité okamžiky nebo blízké osoby a spolehlivě v nás vyvolají spoustu emocí. Celý okamžik pak bývá velmi dojemný. Podobná situace se stala postarší ženě, které se do ruky dostala krabice s jejími svatebními šaty. Naposledy je měla na sobě před 65 lety na svatbě se svým manželem, který před šesti lety zemřel.

Video obletělo svět

Vnučka Kate, která krabici přinesla, nahrála dojemný okamžik na video a umístila ho na sociální síť TikTok. Video se okamžitě stalo virálním, získalo si přes 22,5 milionů shlédnutí. Vnučka sdílela i další video, na kterém jsou šaty vidět lépe a zřetelněji. Nádherná bílá róba s krajkovými rukávy a výšivkou vzbudila úžas. Samozřejmě neodolala a šaty si vyzkoušela, a i když jí nepadly úplně nejlépe, vypadaly krásně.

https://www.tiktok.com/

Šaty nebyly to jediné, co v krabici babička našla. Obsahovala ještě velkou kytici. Když uviděla svou vnučku v jejích svatebních šatech, neubránila se slzám. Video autorka doplnila také starými fotografiemi ze svatby svých prarodičů. Druhé video si získalo téměř 3,5 milionů shlédnutí a nespočet komentářů od sledovatelů.

Čtěte také: Bratři pomáhají své matce, aby si mohla zatančit na svatbě jednoho z nich

Kate je na TikToku populární

Jedna z komentujících žen zmínila, že ráda poslouchá, když starší lidé mluví o svých životech. Často totiž zapomínáme, že i oni byli stejně mladí a blázniví jako my. Jiný uživatel podotkl, že výraz v babiččině tváři, když vnučku spatřila, byl naprosto úžasný. Babička i její vnučka mohly sdílet radost z přítomného okamžiku, který byl pro obě dvě důležitý.

https://www.tiktok.com/

Kate, celým jménem Kate Petrik nebo jen KP, je na TikToku poměrně oblíbená, sleduje ji více než 58 tisíc fanoušků. Spravuje také vlastní webovou stránku a sama sebe popisuje jako kreativní režisérku, designérku a fotografku. Podle svých slov miluje estetiku a dobré příběhy. Velkou popularitu jí přineslo právě zmíněné video s její babičkou.