Žena porodila devaterčata: Denně spotřebují 100 plen a vypijí 6 litrů mléka!

Halima Cisse (25) navštívila svého gynekologa kvůli rutinní kontrole v těhotenství, ale byla šokována tím, že pod srdcem nenosí jen jedno, ale hned několik dětí současně.

Lékaři se obávali o zdraví matky a dětí, protože vícečetná těhotenství často vedou ke komplikacím a některá miminka nepřežijí. Původně lékaři uvedli, že žena čeká celkem sedm miminek. To je skutečný rekord, který se jen tak nevidí. Až při porodu bylo ale odhaleno další nesmírné překvapení – v břichu se neskrývalo sedm, ale hned devět malých miminek– pět holčiček a čtyři chlapci.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Nový rekord

Tímto žena z Mali překonala světový rekord. Devaterčata po narození vážila od 500 gramů do 1 kila. Bylo nutné je okamžitě umístit do inkubátorů na jednotce intenzivní péče, kde na ně dohlížela skupina zdravotníků.

Halima také prozradila, jaké je to starat se o tolik dětí. Za den se prý spotřebuje až sto plen, ke krmení je potřeba neuvěřitelných 6 litrů mléka. V nemocnici ji s péčí pomáhá zdravotní personál, ale opravdová zkouška přijde, až bude muset o miminka pečovat sama.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Ohromné překvapení

Do Maroka žena přicestovala z Mali jen se svou sestrou. Její manžel tedy zjistil, že se stal devítinásobný otcem po telefonu. Může se to zdát jako nepatrný rozdíl, zda sedm nebo devět, ale faktem je, že je to stále velký šok. Podle otce to byl zcela neuvěřitelný pocit. Nemohl uvěřit, že se něco takového děje, ale zároveň měl velký strach o zdraví své ženy i svých malých dětí. Naštěstí se zdá, že vše proběhlo bez komplikací a děti i maminka jsou zdraví. Dva z chlapců dostali jména po významných osobnostech, a to po králi Maroka a dále také po prezidentovi Mali. Je to památka na to, že jim vlády obou zemí hodně pomohli a pravděpodobně ještě budou pomáhat. Do budoucna bude nutné nějak vyřešit bydlení pro tak početnou rodinu a jisté je, že nezbytná bude i finanční výpomoc, aby vše zvládli.

https://gesellschaft.uberalles.live/

ZDROJ: gesellschaft.uberalles.live