Žena porodila dvojčata a potom se stala velká tragédie!

Děti jsou to nejkrásnější a nejcennější, co může pár v životě potkat. Jsou naprosto nevinné a bezbranné. Většina rodičů chce, aby jejich děti byli v bezpečí, zahrnuti láskou a péčí. Bohužel ne všichni rodiče jsou toho schopní. A někdy ani netušíte, co se může stát. Žena netušila, co má otec dětí v plánu dělat ihned po narození dvojčat.

Porod dvojčat

Žena byla již hodně těhotná s dvojčaty. Nakonec se narodila dvojčata předčasně, ale obě děti byly zdravé. Žena byla také v pořádku a těšila se na své děti. Bohužel předčasně narozená dvojčata musela na oddělení pro předčasně narozené děti. To znamenalo, že rodiče nemohli být s dětmi ihned po narození. To matku trápilo, ale chtěla udělat to nejlepší pro své děti.

Narodila se jí holčička a chlapec. Děti byly odděleny do různých pokojů. Matka šla za novorozenou holčičkou do jednoho pokoje. Šťastný otec šel za malým chlapcem do druhého pokoje. Vypadal jako hrdý otec. Nikoho vůbec nenapadlo, co se stane během chvilky. Obě děti se narodily v pořádku. Stačila jen chvilka a už tomu tak nebylo.

Čtěte také: Holčička se narodila předčasně a vážila 500 gramů

pl.newsner.com

Strašná tragédie

Chlapec utrpěl poškození mozku, což ho připravilo o kyslík. Krátce poté ho museli lékaři odpojit z přístrojů na podporu života a chlapec zemřel. Přitom se narodil zdravý. Co se stalo? Podle lékařů mělo dítě známky otřesení. Otec musel vejít do místnosti, vzít chlapce do rukou a silně s ním zatřást. To u takto malého dítěte způsobí velmi vážné poškození mozku a smrt.

pl.newsner.com

Po této tragické události byl otec ihned zatčen a v současnosti čeká na soud. Ten by měl proběhnout 6. listopadu. U soudu bude obviněn z vraždy v důsledku zneužívání dětí. Matka cítí obrovský smutek a prosí všechny přátele i lidi na sociálních sítích o podporu v této těžké chvíli. Stále má svou holčičku, ale svého syna nestihla ani pořádně poznat před tím, než opustil tento svět.

cdn-main.newsner.com

Zdroj: pl.newsner.com