Žena porodila zdravou dceru a po 6 týdnech byla znovu těhotná!

Těhotenství je pro většinu žen velkým darem a požehnáním. Eliza Kerby a její manžel Ben byli nadšení, že budou mít miminko. Pár si velmi přál založit rodinu, takže to pro ně byla radostná zpráva.

https://pukuotukas.com/

Nikdy by ale nečekali, že se jejich rodina rozroste tak rychle. Události, které je potkaly, by nečekal žádný pár na světě. I takové věci se ale stávají.

https://pukuotukas.com/

První porod proběhl naprosto v pořádku

Těhotenství proběhlo naprosto v pořádku a narodila se jim krásná a zdravá holčička Charlie. Na začátku vypadalo vše dobře, ale po pár týdnech začala mít Eliza pocit, že něco není v pořádku.

Čtěte také: 6 bratrů šikanovali kvůli vlasům. Potom vyšla najevo pravda

https://pukuotukas.com/

Její tělo reagovalo podivně, byla pořád unavená a měla pocit, že je znovu těhotná. Myslela si, že jde jen o její pocit a něco takového není možné pár týdnů po porodu.

https://pukuotukas.com/

Po 6 týdnech od porodu dostala šokující zprávu

Eliza se ale hodně zmýlila! Ukázalo se, že otěhotnět můžete i pár dnů po porodu. Všichni jí říkali, že je jen unavená z porodu a z péče o malou holčičku. Ona ale věděla, že to není v pořádku a něco se děje.

https://pukuotukas.com/

Udělala si 4 těhotenské testy a všechny byly pozitivní. Nakonec navštívila lékaře, který její obavy potvrdil. Eliza byla znovu těhotná.

https://pukuotukas.com/

Doktor se při vyšetření na chvíli odmlčel a potom jim řekl ještě jednu novinku. Eliza čekala dvojčata. To nečekal nikdo z rodiny a na začátku byli velmi zaskočeni.

https://pukuotukas.com/

Mít tři malé děti jen pár měsíců od sebe nebude jednoduché a tři děti budou stát také hodně peněz. Manželé navíc nepočítali s tím, že se jejich rodina rozšíří tak rychle.

https://pukuotukas.com/

Všechny děti jsou zdravá a narodila se bez komplikací

Dvojčata v bříšku rychle rostla a nakonec se narodila ve 36. týdnu těhotenství. Vše proběhlo bez vážnějších komplikací a Eliza s manželem a dcerou přivítali na svět krásná dvojčata.

https://pukuotukas.com/

Dali jim jména Jack Anthony Richard a Wolfe George Harry. Nyní je rodina šťastná a péči o 3 děti pod 3 roky si užívají naplno!

https://pukuotukas.com/

Zdroj: pukuotukas.com