Žena představuje svou chatu, ve které si s manželem užívají důchod

Twila je seniorka z The Woodlans v Texasu, která se s manželem rozhodla, že přejdou do menšího bydlení. Původně žili v domě se třemi ložnicemi, ale s radostí ho vyměnili za malý domek ve východním Tennessee. Takové rozhodnutí není ideální pro každého, ale těmto důchodcům se s malým domkem splnil jejich sen. A teď si užívají velmi levný a jednoduchý život.

Dům stál asi 56 tisíc dolarů

Domek o velikosti 3 x 5,5 metru přišel tento pár asi na 56 tisíc dolarů (1,3 milionu korun). To je pro dům (hlavně ve Spojených státech) nádherná cena. Jejich domek se nachází v komunitě zvané Incredible Tiny Homes ‚The Forest‘. Jde o místo, kde je mnoho malých domků a lidí, kteří se rozhodli pro tento životní styl. Měsíčně zde platí 225 dolarů za pozemek a 125 dolarů za energie.

homehacks.co

Unikátní vzhled

Dům je celý dřevěný s měděnou plechovou střechou a soklovými lištami. Jde o unikátní stavbu, která dokonale odráží jejich styl a vkus. Mají dokonce i klimatizační jednotku a kůlnu. Tam skladují větší mrazák a další věci, které by uvnitř domu zabíraly příliš mnoho místa. Mají takovou oddělenou spíž, kde si snadno uloží čerstvé i mražené potraviny.

Čtěte také: Jak se zbavit skvrn na koberci? Bílé ponožky zůstanou bílé

Krásné počasí si užívají na terase

Jejich malý domek nabízí veškeré pohodlí. Mají dokonce i vlastní terasu, ohniště a sezení. Kromě toho se venku nachází ještě venkovní kuchyň s grilem, plynovým grilem a udírnou. Manželé velmi rádi tráví čas venku, a proto je pro ně tento prostor velmi důležitý. Mohou si užívat všechny benefity terasy a venkovního prostoru. A také se jim líbí, že jsou více propojeni s přírodou.

Uvnitř je obývací prostor i ložnice v podkroví

V domku je krásný obývací pokoj, který funguje také jako zábavní prostor. V kuchyni je sporák, trouba a dost prostoru pro oba manžele. Twili ráda peče, což je v kuchyni vidět. V koupelně je sprchový kout, běžný záchod a malý bojler na ohřev vody. Najdete zde také pračku a sušičku, takže vše, co je v běžném domě. A nakonec horní patro tvoří prostorná a velmi útulná ložnice.

Zdroj: homehacks.co