Žena přemýšlela nad rozvodem, dokud neviděla jedno video s manželem

Mnoho párů se seznámí již na střední škole. Zamilují se, vezmou se a založí společně rodinu. A po pár letech zjistí, že je jejich vztah ve velké krizi. Přesně to se stalo mladé ženě a jejímu manželovi, kteří mají dvě děti. Žena přemýšlela o rozvodu, ale potom narazila na video z narozenin jejich syna. A všechno se změnilo. Rozhodla se dát jejich manželství ještě šanci.

twice.hu

Záchrana manželství na poslední chvíli

Kanaďanka Caitlin Fladeger se rozhodla na TikToku sdílet příběh svého manželství. Doufala, že to pomůže dalším mladým manželstvím, aby se nerozpadla. Její manželství totiž málem skončilo rozvodem. Nakonec se jim ho ale podařilo zachránit. Caitlin a její manžel Noah se seznámili na střední škole a hodně lidí jejich vztahu nevěřilo. Říkali, že jde jen o dětskou lásku.

twice.hu

Potom se ale pár rozhodl vzít a mají spolu dvě děti, dceru Ariannu a syna Jacka. V posledních letech se v jejich vztahu ovšem objevily vážné problémy a zdálo se, že jejich životy se budou ubírat rozdílnými cestami. Když Caitlin otěhotněla, všichni jim říkali, že vztah nevydrží. Děti otestují každý vztah a oni byli oba velmi mladí. Po narození druhého dítěte skutečně přišly problémy.

Čtěte také: Společný znak bohatých lidí: Nikdy si nekupují tyto zbytečnosti

twice.hu

Domácí video jim zachránilo manželství

V roce 2018 pár zažíval velkou krizi. Caitlin si byla jistá, že vztah nelze zachránit, dokud se nepodívala na jedno video. Její muž zde stojí u syna, který sfoukává svíčky z narozeninového dortu. Při sledování viděla Caitlin čistou a upřímnou lásku v pohledu, který jí manžel věnoval. Okamžitě věděla, že rozvod by byl obrovská chyba.

twice.hu

„Byli jsme s manželem tak blízko rozvodu a jí myslela, že už není žádná naděje,“ napsala na TikTok. „Dokud jsem neviděla toto video, které jsem natočila.“ Ten jediný pohled mladé ženě připomněl všechno, čím společně prošli. Byla si jistá, že svého muže stále miluje a on miluje ji. Nebyla to jen dětská láska. Byla to láska jejího života, o kterou nechce nikdy přijít. Nyní jsou oba vděční, že spolu zůstali.

twice.hu

Zdroj: twice.hu