Žena přišla k doktorovi s pocitem, že se jí něco hýbe v uchu

Žena si uvědomila, že jí něco uvízlo v uchu. Tento pocit je rozhodně nepříjemný a můžete začít velmi rychle panikařit, protože sluch bude najednou velmi jiný. Po 40 minutách se rozhodla jí do nemocnice, aby ji lékaři zbavili problému. Doufala, že to nebude nic vážného a netušila, co by mohla mít v uchu. To, co lékaři našli, jí vyrazilo dech.

Video na TikToku všechny šokovalo

Keenan sdílela svůj příběh na sociální síti TikTok. Měla pocit, že jí něco uvízlo v uchu. Zkoušela se vysmrkat, jestli tlak nepovolí, ale nic se nestalo. Proto se rozhodla zajet do nemocnice a vše natočit. Lékaři nemohli uvěřit tomu, co uviděli v jejím uchu. Z ucha jí totiž vyčnívaly malé, tenké nohy. Ukázalo se, že jde o nohy švába, který se nějak dostal do jejího ucha.

„Bylo to strašidelné. Doktor mi řekl, že švábi nechodí pozpátku. Nevím, co by dělal dál. Asi by šel pořád dál, dokud by se mi nedostal až do mozku. Nevím, ale moc to bolelo,“ naříkala Keenan. Kvůli přítomnosti hmyzu v uchu dokonce třikrát zvracela. Na tento zážitek do konce života nezapomene. A těžko předvídat, kam by se hmyz dostal, kdyby lékaři nezasáhli včas.

@keenanslife

Wait for it! Super fun way to start your morning at 4am. This friend wanted to move in… #probablywonderinghowigothere #LaurelRoad4Nurses #ShowYourJO

♬ original sound – Keenan Artelli

Jak se může něco takového stát?

Mnoho uživatelů na internetu Keenan podezíralo, že žije ve špinavé domácnosti, a proto má doma švábi. Ta jim ale řekla, že žije v Georgii, kde se švábi objevují i v čistých bytech. Podle Keenan je v Georgii tento problém velký a švábi zde žijí úplně všude. Nezáleží na tom, jestli máte špinavý a zanedbaný domov, anebo pravidelně uklízíte.

Další uživatelé se obávali, že se mohou v uchu ženy stále nacházet vajíčka hmyzu, který by se tam mohl vylíhnout. Žena je ale uklidnila, že lékař se všeho zbavil a zajistil, že nebude mít další problémy. Žena nyní varuje ostatní, aby s podobnými problémy nikdy nečekali. Jakmile ucítíte, že máte něco v uchu nebo něco není v pořádku, jděte okamžitě k lékaři.

Zdroj: webniusy.com