Žena se dočkala obrovského překvapení hned po narození dvojčat

Pro všechny vojáky je domov tím, co jim chybí nejvíce. Jedině tam se cítí bezpečně a pohodlně. Při nasazení jsou nejtěžší chvíle, kdy se jim mají narodit děti nebo mají doma velmi malé děti. Zmeškají totiž hodně prvních zážitků, které se již nikdy nebudou opakovat. Jeden tatínek měl štěstí a objevil se v nemocnici krátce poté, co se jim s manželkou narodila dvojčata.

Náročné období pro celou rodinu

Skyler Cooper je oddaným manželem a tatínkem, který musel do služby. Strávil sedm měsíců v Kuvajtu. Jejich děti Leighton a Corbett (dvojčata) a jeho žena Cydney zůstávali v pozadí. Neustále na ně ale myslel a přál si, aby mohl být u jejich porodu. Cydney byla v této době těhotná a ve 33 týdnech těhotenství měla chřipku. Kvůli tomu se dvojčata narodila předčasně a musela na JIP.

Největší překvapení v ten nejlepší okamžik

Jednoho dne byla na JIP zkontrolovat dvojčata. Zároveň psala manželovi, jak se jejich dětem daří. Ve stejnou chvíli vstoupil do nemocničního pokoje s balónky.

Čtěte také: Zvětšení rtů se nepovedlo, jak mělo

Cydney tomu nemohla uvěřit. Její manžel stál vedle ní a poprvé spatřil svoje děti.

Byl to zaručeně největší dar, který dostala od náročného porodu a těžkých chvil v nemocnici.

Táta je doma

Cydney prozradila, co předcházelo tomto momentu. „1000 mil, 1 těhotenství o samotě a porod, 48 392 hovorů přes Skype, pár superhrdinů, několik letů letadlem, 12 dní v NICU, spoustu pomoci od rodiny a přátel a mnoho slz.“ Po tom všem byl její manžel a voják konečně zpátky doma. Chlapci byli nadšení a stejně tak jeho manželka.

Video se stalo virálním

Někdo naštěstí o tomto překvapení věděl předem, a proto všechno natočil. Dojemné video získalo obrovské množství pozornosti a lásky na sociálních sítích. Jeden z uživatelů napsal: „Děkuji vám za vaši službu manželovi a děkuji vám za vaši oběť, drahá ženo a rodino! Jaký jsi voják! Bůh ti žehnej!“

Zdroj: spotlightstories.co