Žena se odstěhovala do malého domu kvůli finanční nezávislosti

Koncept tzv. tiny house je známý po celém světě a v posledních letech jsou velmi populární. Jejich obrovskou výhodou je svoboda, kterou získáte. Pořídíte je za velmi nízkou cenu, postavíte je na pozemek a můžete klidně žít. Náklady na bydlení se zmenší na naprosté minimum, takže budete moci ušetřit a užívat si finanční svobody.

Ženy nyní pomáhá ostatním získat finanční svobodu

Mladá žena jménem Price se rozhodla, že je pro ni život bez dluhů a hypotéky prioritou. Proto Šetřila a vydělávala pomocí pronájmu, aby si mohla dovolit koupi malého domku. Ten potom postavila na svůj pozemek a nyní v něm žije. A kromě toho radí i tisícům dalších lidí, jak mohou snížit své životní náklady a užívat si finanční svobodu.

homehacks.co

Celý proces zdokumentovala na YouTube

Pořízení a vybavení útulného domova za nízkou cenu Price zdokumentovala na svém YouTube kanále s názvem „Going Tiny“. Ženě je nyní 26 let, má celé portfolio pronájmů a radí ostatním, jak si mohou vydělat peníze a snížit náklady. Finanční svoboda se pro ni stala hlavním tématem, kterým se nyní zabývá každý den a pomáhá ostatním, aby si užívali život stejně jako ona.

Čtěte také: Jak vyčistit koupelnu? Držte se jednoduchého postupu

Malý domek ji stál jen 35 tisíc dolarů

Její dům stál pouhých 35 tisíc dolarů (přes 800 tisíc korun), což je ve Spojených státech (i v Čechách) něco naprosto nevídaného. V domě se přitom nachází všechno, co potřebujete k životu. A pro jednu osobu je velký dost. Najdete tam prostornou kuchyň, ložnici, koupelnu i obývací pokoj. Díky chytrému vybavení je tam také dost úložných prostorů a celý prostor je velmi útulný.

Doma má vše, co potřebuje

„Tento malý dům má méně než 300 čtverečních stop (cca 27 m2). Přesto mám vše, co potřebuji. Nevidím, že bych se této vlastnosti v dohledné době zbavovala. Tenhle maličký dům je pro mě rozhodně jako miminko,“ řekla Price pro CNBC Make It. Své volby nelituje a užívá si svou svobodu a pohodu.

Zdroj: homehacks.co