Žena se pokusila na svého mrtvého strýce vzít půjčku! Dokonce ho přivezla do banky! Podívejte se na video!

Věříte, že se ve světě bankovnictví může stát cokoli? Jedinečný příběh, který se stal v Brazílii, nám ukazuje, že i v tomto odvětví jsou možné neuvěřitelné příhody. Jedna brazilská žena se rozhodla využít smrt svého strýce, aby získala finanční půjčku jeho jménem. Tento případ šokoval nejen bankovní sektor, ale také celou zemi. V tomto článku se podrobně podíváme na tento příběh a jeho pozadí.

Twitter

Pozadí příběhu

Představte si, že jste zaměstnancem banky a přijde k vám žena s žádostí o půjčku. Brazilská žena přivedla do banky svého mrtvého strýce a tvrdila, že je to její manžel. Zdá se to jako zcela absurdní situace a je těžké si představit, jak by někdo mohl požádat o půjčku ve jménu mrtvého člověka. Ale jak se ukázalo, možné je vše.

Průběh podvodu

Jak se celý podvod odvíjel? Podle zjištění vyšetřovatelů se žena pokusila využít skutečnost, že mrtvý muž měl v bance účet. Tím se snažila získat přístup k jeho finančním prostředkům. Při příchodu do banky tvrdila, že její manžel je nemocný a nemůže přijít osobně. Bankovní zaměstnanci byli podezřívaví, ale nakonec poskytli ženě formuláře k vyplnění.

Čtěte také: Den narození o vás prozradí víc, než jste čekali.

Požadovala významnou částku a předložila falešný podpis svého „manžela“. Bankovní zaměstnanci však nebyli zcela přesvědčení a rozhodli se situaci blíže prozkoumat. Zjistili, že muž je ve skutečnosti mrtvý. Vše oznámili policii, která okamžitě zahájila vyšetřování.

Brazilské úřady zahájily vyšetřování a ženu obvinili z podvodu a padělání dokumentů. Pokud by byla shledaná vinnou, mohla by čelit vězení a finančním sankcím.

Zdroj: Novinky.cz