Žena se rozhodla změnit vzhled. A rodina ji nepoznala!

Rozvod je v životě každého páru velmi těžkou a složitou situací. Po rozvodu chce mnoho žen i mužů změnit svůj domov, šatník i účes. Karla z americké Minnesoty se rozhodla, že změní svou vizáž. Nevěděla, kde by měla začít. Proto se přihlásila ke známému kadeřníkovi, který má na YouTube svůj pořad, ve kterém mění lidem život.

Jedinečná změna

Christopher Hopkins je známý jako The Makeover Guy dokáže zázraky. Často za ním chodí ženy, které potřebují obrovskou změnu. Některé se právě rozvedly, jiné se celý život staraly o rodinu a neměly na sebe příliš mnoho času. Bez ohledu na důvod návštěvy dokáže Christopher proměnit každého člověka během chvilky v někoho nového. Zde se mu to doopravdy povedlo!

https://www.webniusy.com/

Žena vypadá mnohem mladší a spokojenější

Christopher osvěžil blond vlasy, které již Karla měla. Nová barva jim dodala jedinečný odstín. Potom je zkrátil na šikovní rozcuchaný účes, který Karla bude moci udržovat a vytvořit během chvilky v koupelně. Navíc se dokonale hodí nejen k jejímu typu obličeje, ale také k jejímu věku. Ženám ve středním věku vždy sluší kratší účesy, takže to byla sázka na jistotu.

Čtěte také: Jak rozhodnutí jiných může ovlivnit náš život

Kromě toho jí ale Christopher také poradil, jak by měla nosit make-up. Většina žen si nanáší make-up špatně nebo ho nenosí vůbec. Ve středním věku se ale vyplatí strávit trochu času v koupelně a nanést přirozený make-up, který obličej rozzáří. Neobvyklá proměna upoutala okamžitě pozornost uživatelů internetu. A z její změny se stala senzace!

https://www.webniusy.com/

Účes může posílit sebevědomí

Změna účesu, líčení nebo oblečení může udělat obrovskou změnu. Nejen ve vašem vzhledu, ale také ve vašem chování. Lidé, kteří se líbí sami sobě, jsou mnohem sebevědomější při kontaktu s jinými lidmi. Nebojte se změny, protože vám může přinést mnohem více, než jen nový účes. Uvidíte, že se ve svém těle budete cítit příjemně a budete najednou velmi pozitivní.

Zdroj: webniusy.com