Všechny děti jsou krásné a jejich rodiče je milují. Každé dítě je úplně jiné a je to velmi dobře. Enzo je malý chlapec, kterému jsou nyní dva roky. Již před rokem se jeho maminka rozhodla, že ho bude podporovat za všech okolností. Chlapec se narodil s mateřským znaménkem na obličeji. Znaménko je z lékařského pohledu zcela neškodné, ale na první pohled si ho snadno všimnete. Zasahuje chlapci přes polovinu obličeje. Pro jeho rodiče to ovšem není žádný problém.

https://uberalles.live/

Matka nechce žádné soucitné pohledy

Lidé mají často pocit, že děti jsou naprosto v pořádku jen v případě, že nemají žádný fyzický defekt. Pravdou je, že mohou být naprosto v pořádku, i když vypadají trochu jinak než ostatní děti. V každém případě tyto děti ani rodiče nepotřebují žádnou lítost nebo soucitné pohledy. Pro ně to totiž není nic zvláštního a nechtějí, aby bylo jejich dítě diskriminováno jen kvůli mateřskému znaménku.

Matka malého Enza se po nějaké době velmi rozzlobila. Caroline chtěla všem dokázat, že její dítě je jako všechny ostatní. Je zdravé a nepředstavuje žádné nebezpečí pro společnost. Sama chtěla vědět, jak se její dítě bude cítit, až vyroste a bude se znaménkem vypadat. Proto si ho nakreslila na obličej a celý den se procházela po městě, vyřizovala nákupy a dělala běžné věci.

https://uberalles.live/

Experiment vzbudil mnoho emocí

Tento malý experiment, do kterého se Caroline pustila, měl zajímavé závěry. Setkala se s velmi pozitivními i negativními emocemi. Nakonec Caroline zveřejnila fotky, na kterých byla se synem. Na sociálních sítích byla velmi překvapení, protože ji úplně cizí lidé začali zasypávat komplimenty a slovy povzbuzení.

Caroline se nyní o Enzův vzhled vůbec nebojí. Dobří lidé na světě stále existují a chodí jich po světě hodně. Její syn se s mnoha z nich zajisté bude setkávat a jeho život bude stejně krásný a bohatý jako život každého jiného z nás. Oba musí samozřejmě počítat také s negativními ohlasy, ale Enzo si ve svém okolí jistě najde dobré přátele, kteří ho budou mít rádi takového, jaký je.

https://uberalles.live/

Zdroj: uberalles.live

Sdílejte článek