Žena si nechala ustříhnout většinu vlasů a omládla o 10 let

Angelina byla vždy žena, která pečovala o svůj vzhled. Naposled se ke kadeřníkovi ovšem dostala před pár lety a potom již neměla čas. Pandemie, práce a rodinné povinnosti ji zaměstnali natolik, že na sebe již neměla příliš času. Nakonec se to rozhodla změnit. Nyní vypadá o 10 let mladší a stačilo k tomu jen trochu barvy na vlasy a správný účes.

Každá žena by o sebe měla pečovat v každém věku

Angelina si jen jednou za čas sama doma obarvila vlasy, ale jinak o sebe příliš nepečovala. Náhodné setkání s kamarádem ale její rozhodnutí změnilo. Jednoduše se rozhodla, že se změní po všech stránkách. Začala cvičit a sportovat. Díky tomu znatelně zhubla. Vyměnila svůj šatník, aby vypadala mladší. Ani to ale nebyl konec. Nakonec se rozhodla, že její vlasy také potřebují změnu.

Žena si uvědomila, že její věk není důvodem pro to, aby to vzdala. Možná má již větší děti a manžela po mnoho let. To ale neznamená, že musí být zanedbaná, tlustá a musí vypadat hrozně na první pohled. Angelina se hlavně chtěla cítit lépe ve svém těle a chtěla se líbit hlavně sobě. Navštívila proto kadeřníka, který s ní provedl úžasnou proměnu.

Čtěte také: Muži mi psali, že mě zkrotí! Vzpomíná Dana Morávková po dvaceti letech od natáčení Rodinných pout!

Krátké vlasy zvýrazní obličej a udělají vás mnohem mladší

Do kadeřnického salonu Angelina zamířila s dlouhými a rozcuchanými vlasy. Myslela si, že horší už to být nemůže, protože její poslední účes byl velmi nepohodlný. Dokázala ho jen učesat do culíku nebo drdolu. A ani jedno na ní nevypadalo dobře. Kadeřník si s tím ale poradil velmi dobře. Přidal ženě tmavě hnědou barvu do vlasů, aby měla všude stejný odstín.

Potom jí udělal na hlavě krásný, mladistvý a velmi populární účes: pixie! Po mnoha letech s dlouhými vlasy to byla obrovská změna a nezvyk. Stylista si v první chvíli nebyl jistý, ale Angelina byla neoblomná. Chtěla krátké vlasy, protože v kratším účesu každá žena vypadá mladší o mnoho let. A je to pravda. Nyní Angelina vypadá o 10 let mladší a stačila k tomu chvilka v kadeřnickém křesle.

Zdroj: pukuotukas.com