Žena si vzala do hrobu obrovské tajemství, které vám vyrazí dech!

Rodičovství je věc, která ve většině lidí probouzí to nejlepší. Přivítat děti na tomto světě a zahrnout je láskou, náklonností a péčí, je pro většinu rodičů naprostou samozřejmostí. Jinak tomu nebylo ani pro Bena Goellera z amerického Ohia. Bohužel po narození syna přišla obrovská rána. Jeho manželka a matka malého chlapce náhle zemřela, když mu byly pouhé čtyři měsíce! Touto tragédií ovšem příběh ve skutečnosti teprve začal.

https://www.onlinenytt.com/

Pár již vychoval dvě dospělé dcery, které studovaly na vysoké škole, když jeho manželka přišla s tím, že je těhotná. Bylo to velké překvapení, ale oba se na malého chlapce velmi těšili. Nakonec ho pojmenovali Bryan. Matka malého chlapce bohužel zemřela na mozkové aneuryzma, když byly Bryanovi pouhé čtyři měsíce. Ben se tam stal svobodným otcem, ale se svou rolí se naučil žít. Po několika měsících ovšem přišla obrovská rána, se kterou se Ben srovnával jen těžko.

Ručně psaný dopis změnil jejich život

Jednoho dne, když byl Bryanovi téměř jeden rok, přišel Benovi ručně psaný dopis. Stálo v něm: „Věřím, že vás syn je můj biologický syn a požaduji test DNA a požaduji péči o chlapce. V podstatě vám chceme vzít vašeho syna.“ Ben byl zdrcen a netušil, co má dělat. Rozhodl se podstoupit test DNA. Bohužel díky tomu zjistil, že skutečně není biologickým otcem malého Bryana. Muž, který napsal dopis, si doopravdy dělal nároky na biologického syna, i když ho v životě neviděl.

https://www.onlinenytt.com/

Jeho žena si myslela, že si tajemství vezme do hrobu, ale nakonec bylo odhaleno! Ben musel poté bojovat o péči o syna, kterého milovat a staral se o něj od jeho narození. Navíc neměl vůbec tušení, že mu byla jeho manželka nevěrná. Najal si proto soukromého detektiva, který měl pravdivost této informace potvrdit nebo vyvrátit. Nakonec zjistil, že žena měla poměr s biologickým otcem Bryana celých 9 měsíců! To Bena zcela ohromilo, protože manželku z nevěry vůbec nepodezíral. Myslel, že jsou stále zamilovaní a šťastní.

Syna se vzdát nechce, i když není biologickým otcem

Ben dal celý případ k soudu a nakonec vyhrál. Získal plnou péči o Bryana. Zároveň se ale rozhodl, že se s ním může jeho biologický otec setkat. Je úžasné, že se syna nechtěl vzdát, ani když nejde o jeho biologické dítě. S manželkou již měli dvě dospělé dcery a malý syn byl nedílnou součástí jejich rodiny. S úmrtím ženy se na tom nic nezměnilo, a proto o syna tvrdě bojoval.

https://www.onlinenytt.com/

Jistě si dokážete představit, že byl Ben v naprostém šoku, že mu byla jeho zesnulá manželka nevěrná a z tohoto vztahu vzešlo dítě, o které každý den pečuje. Tento příběh je dojemný a velmi silný. Dokonale na něm můžeme vidět, že rodičovská láska je silnější než cokoli jiného. Nezáleží přitom na tom, kdo je biologickým rodičem. Láska je mnohem silnější a malý Bryan bude vyrůstat v rodině, která byla u jeho narození a která ho bezmezně miluje.

Zdroj: onlinenytt.com