Žena skončila v nemocnici, pila 20 energy drinků denně

To, že energetické drinky nejsou nic extra zdravého, není žádná novinka. Většina z nás si ale přeci jen čas od času nějaký dopřeje. Žijeme ve zrychleném tempu a život je plný stresu – nestíháme v práci, čeká nás důležitá zkouška či máme mnoho povinností, které zkrátka nepočkají. Chuť si v životě co nejvíce materiálně přilepšit a závazky vůči rodině vedou k únavě.

https://www.zabavacitaj.com/

Potřebujeme čím dál tím silnější dávky

Dost často se tato únava stává chronickou, protože si prostě nedokážeme najít čas na odpočinek, který naše tělo potřebuje. V tu chvíli saháme po nejrůznějších stimulantech. Někdo dává přednost silné černé kávě, čímž si na sobě po čase vytvoří závislost na kofeinu a potřebuje čím dál tím vyšší dávky. Zejména mladší lidé pak sahají po energetických drincích.

https://www.zabavacitaj.com/

Energetické nápoje jsou ve světě stále populárnější a seženeme je prakticky v každém obchodě s potravinami v nejrůznějších příchutích. Lékaři na tyto nápoje mají svůj názor a domnívají se, že lidskému zdraví vůbec neprospívají. Případ z tohoto článku je toho jasným důkazem a dost možná vás od další konzumace odradí.

Čtěte také: Martin Dejdar v slzách: Úmrtí otce, legendy českého filmu!

https://www.zabavacitaj.com/

Žena energy nápoje i snídala

Je o ženě, která kvůli nahromaděným povinnostem v práci, které jí zabíraly více a více času, propadla závislosti na energetických drincích. Jelikož se doma musela postarat o domácnost a tři děti, konzumovala asi dvacet těchto nápojů denně. Každý den začínala hned dvěma plechovkami ještě před snídaní.

https://www.zabavacitaj.com/

Po několika měsících takového životního stylu začala pociťovat zdravotní problémy. Po pár testech jí lékaři sdělili, že její játra jsou téměř úplně zničená. Naštěstí ale poškození zachytili včas, takže se po několika měsících hospitalizace dokázala vzpamatovat a dostat svůj život trochu pod kontrolu. Měla přitom velkou podporu svého manžela, který ji podporoval při hledání nového a klidnějšího zaměstnání i za cenu toho, že rodina ztratí část příjmů. Zdraví je ale to nejdůležitější.

Zdroj: zabavacitaj.com