Žena ve svých 80 letech prošla obrovskou proměnou

Krása není jen o bezchybné pleti a neplatí jen v mladém věku. V každém věku může být člověk krásný a sebevědomý. Musíte se o sebe jen pravidelně starat. Bohužel ženy v určitém věku to většinou vzdají. To je obrovská škoda. Joann je stále temperamentní, ale o svůj vzhled se již dlouho nestarala. Naštěstí si ji vzal pod ruku slavný vizážista, který ji dokázal proměnit a vrátit jí mladistvý vzhled.

Slavný vizážista poskytl péči starší ženě

Christupher Hopkins je známý jako The Makeover Guy. Proměny žen dělá velmi často a také sdílí celý proces na svém YouTube kanálu. Tento muž je velmi populární a pracovat i s mnoha hollywoodskými hvězdami. Nyní se soustředil na Joann a odhalil její pravou osobnost. Její mladistvý lesk a kočičí oči potřebovaly jen trochu péče, aby byly znovu viditelné. K tomu přidal lesklé rty a věnoval pořádnou péči jejím vlasům. To stačilo k tomu, aby byla proměna naprosto dokonalá.

Shutterstock

Vzhled hodně ovlivňuje sebeúctu a sebevědomí

„Nechápu, co se stalo se sebeúctou ve vzhledu. V polovině 90. let se to obrátilo k horšímu a už se z toho nikdy nevzpamatovalo. Není to dobrá věc,“ řekla Joann. Žena byla nadšená, že se jí věnuje tak slavný vizážista a poskytuje jí velmi cenné rady. Dokonce i v jejím věku žena potřebuje připomenout, že se musí starat o svůj vzhled. Je to důležité nejen pro její okolí, ale hlavně pro ni. Jistě samy víte, že stačí jen jiný účes a hned se cítíte mnohem lépe ve vlastní kůži.

Čtěte také: Jak vypadá nejkrásnější babička na světě v 63 letech?

Shutterstock

Krásu lze najít v každém věku

Joann a Christopher nabízí naději a inspiraci všem věkovým skupinám. Starší ženy vidí, že mohou být stejně krásné a sebevědomé. A mladé ženy vidí, že se vůbec nemusí obávat stárnutí. Musí jen velmi dobře pečovat o své vlasy, pokožku a styl. Toho se nikdy nesmíte vzdát. Musí se pouze vyvíjet společně s vámi. Jemný make-up, nový účes a kvalitní oblečení jsou jednoduché kroky, ale hodně vám pomohou na cestě životem. Díky tomu budete i v 80 letech vypadat nádherně, stejně jako Joann.

Zdroj: onlinenytt.com