Žena viděla muže, jak pláče u benzínové pumpy. Její reakce vás překvapí!

Nicole Marie Heintzová se cestou do práce musela zastavit na benzínové pumpě. Všimla si tam ale něčeho neobvyklého a rozhodla se příběh sdílet na facebookovou stránku Love What Matters. Tam se stal její příběh velmi oblíbeným, protože jde o čistou laskavost a projev empatie. Co se přihodilo této ženě při běžné cestě do práce?

https://pixabay.com/

Okamžitě se zajímala, co se muži stalo

Žena zastavila u pumpy, vypnula auto a uviděla muže středního věku, který plakal při pohledu na benzínovou pumpu. To jí přišlo hodně podivné, i když dnešní ceny pohonných hmot mohou rozplakat mnoho lidí. Začala přemýšlet, co se s mužem mohlo stát. Podívala se na něj pořádně a zjistila, že má na sobě uprostřed zimy jen žabky a děravé ponožky.

V autě zahlédla jeho ženu, která si zakrývala obličej. A na zadním sedadle dvě náctileté dívky, jak se k sobě tulí pod dekou. Ihned přistoupila k muži a zeptala se ho, co se stalo. Podíval se na ni a jen řekl: „Nemohu ani zajistit svou rodinu.“ V tu chvíli vystoupila jeho žena, která měla na sobě špinavé a roztrhané kalhoty. Nicole se jim okamžitě rozhodla pomoci.

https://pixabay.com/

Nečekala a nabídla rodině vše, co měla v kufru

V kufru svého auta měla Nicole hodně oblečení, protože právě třídila své skříně. Otevřela auto a řekla ženě, ať si vezme, co chce. Žena utekla zpět k jejich autu, ale za chvilku již stála i s dcerami u auta Nicol a prohrabávaly se jejím oblečením. Vzaly si hlavně mikiny, košile a tepláky, aby jim bylo v tuhé zimě teplo.

Tato činnost upoutala pozornost dalších lidí, kteří se nacházeli na čerpací stanici. Jeden starší muž jim věnoval dárkovou kartu a jiný muž dal chudému muži svou bundu. Nikdy v životě Nicole nenapadlo, že by mohla něco takového zažít na čerpací stanici se skupinkou úplně cizích lidí. Všichni se ale spojili a snažili se této rodině pomoci, jak jen mohli. Takové skutky by se měly stávat častěji, protože si musíme pomáhat.

Zdroj: tnewz8.com