Žena zachránila umírajícího psa. Neuvěříte, jak se k ní zachoval

Žena jela autem po opuštěné silnici. V jednu chvíli se jí naskytl velmi znepokojivý obraz. Viděla několik psů, kteří byli v šíleném horku připoutáni ke sloupu. Psi vypadali velmi rozrušeně a nervózně. Žena samozřejmě předpokládala, že jejich majitelé jsou blízko. Vydala se proto domů, ale přes noc ji to nenechalo usnout. Rozhodla se tam proto další den vrátit.

Zvířata byla na pokraji života a smrti

Oblast, ve které se psi nacházeli, byla na slunném, horkém a větrném místě. Psi museli být hladoví a dehydrovaní. Podle ženy se zdálo, že jsou na pokraji smrti. Byli uvázáni na dvoumetrových řetězech ve 37 stupních. Čekala, že jim někdo pomůže, ale nakonec se pro tento krok rozhodla sama. Když je viděla podruhé, neváhala ani vteřinu.

Všechny psi odpoutala a posadila je na zadní sedadlo svého auta. Jedno ze štěňat se posadilo na sedadlo vedle ní. Žena se neubránila slzám a na videu, kterou se objevilo na internetu, je slyšet, jak vzlyká nad hrozným životem těchto nevinných zvířat. Natáčela přitom i psa vedle sebe. Malý pejsek byl vyděšený a neustále ženu sledoval. Potom udělal něco, co ji rozplakalo ještě více.

Čtěte také: Rozchod herce Daniela Krejčíka a Matěje Stropnického: Detaily konce jejich vztahu

Vděčný pes děkoval své zachránkyni

Žena se za volantem hroutila v slzách. Pes najednou tlapkami objal ruku ženy a snažil se jí vyjádřit vděk. Zdálo se, že se jí snaží uklidnit, protože jí pokládal tlapku na ruku. I přesto, že měl za sebou hrozný život a byl na pokraji smrti, dokázal utěšovat a projevovat vděk ženě, která ho zachránila. Položil si na ni hlavu a nakonec jí skočil do klína.

„O několik minut později se jeden ze psů opakovaně natahoval po mé ruce a žádal o lásku. Trhalo mi srdce, že byl zanedbáván a umíral, nebyl na mě naštvaný, byl vděčný. Začala jsem plakat. Nemohla jsem uvěřit, že tolik lásky pochází od zvířete, se kterým bylo tak špatně zacházeno,“ sdělila v příspěvku na sociálních sítích.

https://twice.hu/

Zdroj: twice.hu