Ženich se na svatbě přizná, že miluje jinou ženu a vyzná jí tam lásku

Pro mnoho lidí je svatba nejdůležitější událostí v životě. Je pochopitelné, že si procházíme kolotočem emocí. Stejné to bylo i na svatbě Jeffersona a Jessicy. Během obřadu Jefferson ohromil svou budoucí ženu, když prohlásil, že miluje někoho jiného. Dotyčná žena byla v místnosti a stála přímo za ním. Když se k ní otočil a vyznal ji lásku, nikdo tomu nemohl uvěřit.

https://www.webniusy.com/

Ženichova řeč byla velmi dojemná

Jefferson a Jessica společně sdíleli již nějakou dobu život. Ve chvíli, kdy si během obřadu vyměňovali sliby, Jefferson všechny zaskočil. Řekl své ženě, že je zamilovaný do někoho jiného. Nikdo v tu chvíli netušil, co se děje. Potom se ženich otočil k dívce, která stála přímo za ním. To, co následovalo, dohnalo všechny přítomné k slzám.

https://www.webniusy.com/

Slib nedokázal dát jen své nastávající manželce

Jefferson v projevu slíbil, že bude sdílet svou život s Jessicou, ale také s její osmiletou dcerou Giovannou. „Kdybych měl Boha o něco žádat, bylo by to, abys byla moje malá holčička. Byl bych nejpyšnějším otcem na světě, kdybych měl dceru tak krásnou, inteligentní a vzdělanou jako ty,“ řekl se slzami v očích. Giovanna se nemohla přestat usmívat a v očích se jí leskly slzy.

https://www.webniusy.com/

Jefferson se dívce podíval do očí a slíbil jí, že tu pro ni vždy bude. A stejně tak nikdy neopustí ani její matku. Jessica i všichni svatebčané byli dojati k slzám. Ženich zakončil svůj slib velkým objetím, které mu holčička opětovala. Potom vzala do ruky mikrofon a svému novému tatínkovi poděkovala za jeho slib a lásku, kterou jí každý den poskytuje.

https://www.webniusy.com/

Nejkrásnější věc, jakou jste v životě viděli

Giovanna si nyní může být jistá, že Jefferson bude stát po jejím boku a bude jí nejlepším otcem, kterého by mohla mít. Tento okamžik na svatbě bude zaručeně jedním z nejkrásnějších, které budou společně sdílet a vzpomínat po mnoho let. Naštěstí se někdo rozhodl tuto chvíli i natočit, takže si to mohou připomínat při sledování svatebního videa.

Zdroj: webniusy.com