David Hampl
8 února, 2022
, ,

Z šedé myšky se většinou po rozvodu stala žena, která na ostatní působí sebevědomě a vypadá, že hledá nového partnera. Stane se snadno středem pozornosti, a je úplně jedno, kolik ji je let. Prvním rozvodem si ženy procházejí již v mladém věku, stejně jako Američanka Amanda.

Provdala se za muže, manželství vydrželo pouze tři roky

Amanda si po svých dvacátých narozeninách vzala svého partnera, kterou sloužil námořnictvu. Jejich manželství ale vydrželo pouze tři roky, nakonec skončilo rozvodem. Amanda se pak rozhodla, že kompletně změní svou vizáž a bude se věnovat hlavně sama sobě. Ve svém těle už nemohla dále žít, protože by ji připomínalo právě její život s manželem.

Jejím prvním krokem byla návštěva trenéra, který se ji bude několik měsíců věnovat. S jeho radami a pomocí se ji podařilo zhubnout více než třicet kilogramů. Jen zhubnout ji ale nestačilo a chtěla se proměnit opravdu celá. Netrvalo tak dlouho a Amanda se rozhodla, že půjde na operaci. První přišla na řadu prsa, která si nechala zvětšit. Podle jejích slov byla plochá a neměla vůbec žádná.

Odsátí tuku, liposukce a implantáty do nohou

Díky tomu, že si nechala zvětšit prsa, mohla začít vydělávat na internetu. Kromě toho si nechala vylepšit také hýždě, nechala si odstranit tuk a podstoupila liposukci. Chtěla vypadat jako sexy královna a to se jí také podařilo. Investice se ji ale vyplatila, protože dnes vydělává díky sociálním sítím až dva miliony dolarů ročně. Přeměna ji přitom stála asi 33 tisíc euro.

Její fotografie se začaly objevovat nejen na Instagramu, a dodalo ji to spoustu sebevědomí, které ji chybělo. Její kariéra modelky se rychle rozeběhla a díky tomu se mohla zúčastnit i různých společenských akcí. Někteří lidé ji sice odsuzovali, protože nechápali, co Amanda dělá, ale přiznal se, že se ji ozývá velmi málo mužů, přestože z nich doslova šílí. Pro některé je Amanda svým vzhledem odstrašující.

Sdílejte článek