Zkoušeli jste někdy umýt toaletu kolou?

Mnohdy se uchylujeme k prostředkům, které jsou sice snadno dostupné a levné, ale nejsou tolik účinné. Na čištění toalety se používají hlavně chemické přípravky, které v sobě obsahují látky, co snadno toaletu zbaví vodního kamene a dalších nečistot. Zkuste ale domácí metody, které fungují. Mezi takové patří například použití koly.

Ten kdo kolu nepije, může ji nalít do toalety

Někdo tyto sycené nápoje vůbec nepije, ale pokud máte jednu velkou lahev doma, můžete ji vyzkoušet na tento experiment. Mnoho lidí zkouší čistit toaletu způsoby, které nejsou úplně vhodné. Použití koly patří mezi jedny z nich. Na internetu se totiž dozvíte, že je to velmi dobrý způsob, jak odstranit nečistoty. Je tomu ale skutečně tak?

Kola se dá totiž použít jako čisticí prostředek, protože obsahuje takové množství chemických látek, které nejsou vhodné do našeho těla. Rozpouští nejen rez, ale také vodní kámen a další nečistoty. Co asi může sklenice koly udělat v lidském těle? Také v něm se rozpouštějí škodlivé látky a toxiny, které škodí našemu tělu. Proto kolu raději vylijte do toalety.

Čtěte také: Máte stále orosená okna v bytě? Zkuste tento způsob.

Opravdu tato metoda funguje?

Nalijte jeden litr koly do záchodu, nezapomeňte také na stěny. Nechte asi 15-20 minut působit a poté toalety vyčistěte kartáčem. Vezměte si na pomoc také gumové rukavice. Přilévat můžete i další kolu, pokud se vám bude zdát množství málo. Tento nápoj skutečně pomůže vyčistit toaletu tak, že se bude blýskat čistotou. I ten nejlepší čistič toalety nebude mít šanci, navíc kolu koupíte na každém rohu a můžete ji mít připravenou.

Zbavíte se nejen vodního kamene, ale také žlutých skvrn. Kolu navíc můžete nalít také do ucpaného odpadu. Někteří lidé ale doporučují raději se držet osvědčených způsobů čištění toalety. Záleží tedy na vás, čemu dáte přednost. Kromě koly ale najdete i další metody čištění, které jsou snadno dostupné a účinné.

Zdroj: xitrosti.com