David Hampl
10 června, 2021

Každý jsme, jaký jsme. Někdo je okatý, někdo má malé oči. Někdo má dlouhé nohy, někdo krátké. Někdy je silný, někdo až příliš hubený. Většinou jsme všichni se svým vzhledem nespokojení a neustále bychom na něm něco měnili. Pokud na to má člověk peníze, nechá si klidně upravit i žebra, aby měl krásné břicho. A pokud jste nespokojeni se svými rty, existuje zákrok, který trvá pouze třicet minut a není velkým zásahem pro organismus. Už jste o něm slyšeli?

Stane se trendem i u nás?

Tento trend se objevil v Číně a stal se velmi populárním. Řekněme si popravdě, kdo z nás by nechtěl vlastnit krásné a plné rty? Myslíme si, že valná většina žen po takových rtech přímo touží. Trend má zajistit vytvarovaný a plný horní ret, který vypadá neodolatelně. Šikovný chirurg odstraní malé množství kůže ze rtu a poté jej vytvaruje do požadovaného tvaru pomocí “jehly” a chirurgické nitě. Celý zákrok trvá jen půl hodiny, a to v lokální anestezii, která není žádným extrémním zásahem do těla člověka. Což se o úplné anestezii říci nedá.

Nepochopitelná krása

Mnoho lidí je schopno pro svou krásu udělat cokoli. A to mnohem více invazivními zákroky, než je pouhé sešití rtů. Je jasné, že pokud se tento trend osvědčí a bude opravdu tak perfektní a nebudou zde hrozit žádná estetická rizika, bude se jednat o velmi oblíbený zákrok, který si během chvíle získá vysokou oblíbenost. Většinou si lidé nechávají upravit horní ret, protože jej mají úzký nebo velmi nevýrazný. Většinou těmto úpravám podléhají ženy z toho důvodu, aby jejich rty byly půvabné a sexy. A pokud takový trend přijde i k nám do Česka, možná bude mnohonásobně lepší než změna pohlaví, která je u nás v dnešní době také normálním jevem. Bohužel čím dál častějším. Jakmile trend dorazí, vyzkoušíte ho i vy?

Sdílejte článek