Co prozradí hvězdy o znamení Blíženců? Jsou inteligentní a komunikativní

Znamení blíženci

Blížence charakterizuje vzduch, jejich povaha je proto vnímavá a přizpůsobivá, mnohdy intelektuálně založená. Už odmala mají rádi filosofické úvahy a otázky života, rádi proto zkoumají konspirační teorie a názory jiných lidí. I když rádi o životě přemýšlí, mají spoustu zájmů a účastní se nespočtu aktivit. Nepokoušejte se u blíženců zachytit tok myšlenek nebo je přelstít, přemýšlí závratnou rychlostí a vynikají v komunikaci, ať už psané nebo verbální. Někdy se u nich může projevit i skrytá osobnost.

Obsah charakteristiky znamení Blíženci

 • Muž ve znamení blíženci: Inteligentní a komunikativní
 • Žena ve znamení blíženci: Kreativní povaha
 • Dítě ve znamení blíženci: Dospělé už odmala

Charakterisitka znamení Blíženci

 • Živel: Vzduch
 • Planety: Merkur
 • Barva: Zelená a žluto-oranžová
 • Kameny: Jantar, zlatý topas, citrín, beryl, tygří oko
 • Povaha/pohlaví: Mužská
 • Opačné znamení: Střelec

Muž ve znamení Blíženců: Inteligentní a komunikativní

Ačkoliv se může zdát muž ve znamení Blíženců nezajímavý pro své filosofické přemítání nad životem, opak je pravdou. Myšlenky a vědění jsou jeho silná stránka, kterou umí dík komunikačním schopnostem dobře prosazovat. Vyniká vysokou inteligencí, obvykle stojí v centru pozornosti a upoutává svou rychlou proměnlivostí.

 • Silné stránky: Vysoce inteligentní; komunikativní; má široký přehled; rychle si spojí souvislosti; poměrně snadno pochopí i vážnější problémy
 • Slabé stránky: Má více zájmů než volného času, a možná proto „chvíli neposedí“; v životě se potýká se spoustou neplánovaných změn

Co má a nemá rád muž ve znamení Blíženců

Pokud se muž narodí jako blíženec, nesnese v životě falešné lidi ani přetvářku. Vadí mu, pokud někomu chybí tolerance, předsudkům se obloukem vyhýbá. Povaha je aktivní a lačnící po vědomostech, nuda a stereotyp u něj tak nemají místo v osobním ani pracovním životě. Velmi rád se zapojuje do diskuzí – čím delší a hlubší – tím je má radši. Kromě přemýšlení také rád poznává nové lidi a užívá si společných chvilek.

Jaký je muž Blíženec v sexu (jaký je milenec)

V lásce i milostném vztahu přesně ví, co chce, a důvěru v partnera ztratí stejně rychle jako ji získal. Má romantickou povahu plnou ideálů, je otevřený novým věcem a nebrání se ani neobvyklé formě milostného vztahu. Dejte si ale pozor, muž Blíženec nedokáže žárlit a dělá rychlé závěry.

Žena narozená ve znamení Blíženci: Kreativní povaha

Někdy se v ní nevyznáte, ale pokaždé vás bude svým způsobem přitahovat. Žena Blíženec v sobě ukrývá dvě osobnosti, jednu zajímavější než druhou. Má hodně kreativní povahu a tím i spoustu koníčků, často různorodých. Je neustále veselá a otevřená, ráda poznává nové lidi a pozitivní náladu dokáže vnést i do smutného života.

 • Silné stránky: Společenská a má spoustu přátel; umí se věnovat několika věcem najednou, a přesto dává výsledek smysl; vyniká skvělými schopnostmi komunikace.
 • Slabé stránky: Její city jsou proměnlivé a nepředvídatelní – jak pro vás, tak pro ni samotnou; málokdo s ní tak udrží krok.

Co má a nemá ráda žena ve znamení Blížence

Je nespoutaná, takže nečekejte, že se spokojí s rolí hospodyně a matky. Její povaha je hodně aktivní a stereotyp jí rozhodně nesedí. Ráda čte, učí se nové věci a vyráží s přáteli, nechybí jí smysl pro umění. Žena ve znamení blíženců nesnese zbytečná omezení, odsuzuje předsudky (paradoxně) a rebelsky odmítá společenské i další konvence.

Jaká je žena Blíženec v sexu (jaká je milenka)

S hledáním partnera to nebude mít žena ve znamení blížence snadné. Jejímu tempu jen tak někdo nestačí, což jí bude dávat nejistotu a její city budou jako na horské dráze. Životem jí tak může projít více partnerů, ale jakmile toho pravého, co zvládne její tempo, plně se mu oddá.

Dítě ve znamení Blíženci: Dospělé už odmala

Uspokojit zvědavost dítěte ve znamení blížence nebude snadné, okruh jeho zájmů bývá opravdu široký. Jakmile si ale najde kamarády se stejnými zájmy, bude spokojené. Rádo navštěvuje kroužky a využívá svůj čas smysluplně, potřebuje ale „někoho k sobě“.

 • Silné stránky: Bez ustání se zajímá o všechno nové; je velmi chytré; rádo se učí; je hodně společenské a oproti svým vrstevníkům vyniká.
 • Slabé stránky: Není moc pečlivé a věci nedotahuje do konce, snad o pro svůj široký okruh zájmů; disciplína ani omezování svobody ho moc nenadchnou, rádo si dělá věci po svém.