Znamení, že na vás myslí někdo výjimečný

Vztahy nejsou vždy jednoduché. Máte-li ve svém životě někoho velmi důležitého, vaše spojení je zaručeně velmi silné. V takovém případě o té osobě hodně přemýšlíte, což se může přenést i na dalekou vzdálenost k osobě, na kterou myslíte. A u té se to projeví fyzickými signály. Budete se divit, ale síla telepatie a propojení doopravdy funguje. Jak poznáte, že na vás někdo myslí?

Fyzický kontakt a pálení uší

Někdy můžete cítit pocit, jako když se vás někdo dotkne na ruce nebo na rameni. Můžete také cítit, jakoby se na vás někdo díval, i když kolem vás nikdo není. Fyzický kontakt se někdy může přenést i na dálku. Stejně tak může dojít k pálení obličeje nebo uší, anebo ucítíte horko na obličeji. Hořící obličej je považován za znamení, že na vás někdo myslí ve zlém.

Škytavka a nepříjemný pocit po jídle

Říká se, že jakmile začnete škytat, někdo na vás myslí. Stejně tak o vás někdo může mluvit za vašimi zády. Ne vždy je to považováno za pozitivní věc, protože daný člověk o vás nemusí mluvit hezky. Jakmile na vás někdo myslí negativně nebo si na vás stěžuje, můžete pocítit nepříjemný pocit při jídle. Stažené hrdlo nebude žádnou výjimkou, když o vás někdo smýšlí špatně.

Čtěte také: Psi mají extrémně vyvinutý čich. To je obecně známo, ale je možné, že mohou mít i smysl pro rytmus

Sny a husí kůže

Sny jsou vždy skvělým indikátorem toho, co se ve vašem životě děje. To platí také pro vaše vztahy s jinými lidmi. Máte-li velmi realistický sen o někom, koho jste již dlouho neviděli, můžete to znamenat, že na vás myslí. Husí kůže může znamenat, že na vás myslí někdo se silnými duchovními schopnostmi. Jestli máte husí kůži a přitom vám není zima, jistě na vás někdo myslí.

Svědění a kýchání

Svědění očí nebo kůže může mít mnoho příčin. Jednou z nich je to, že na vás někdo hodně myslí. Jedná se o další fyzický projev toho, že na vás myslí někdo speciální. Budete se divit, ale také kýchání bez zjevné příčiny může být tím, žena vás někdo myslí. Pozorovali jste na sobě někdo tyto nebo jiné signály a potom se dozvěděli, že o vás doopravdy někdo mluvil nebo na vás myslel?

Zdroj: filantropikum.com