David Hampl
7 ledna, 2019

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč v některých letech zažíváte jenom radosti, zatímco v jiných jenom problémy a starosti? Není to jenom tím, jak se chováte a jak jednáte. Vliv na to má také další věc. Tou je postavení hvězd a planet. Tedy astrologie. I když řadu informací u odborníků na tuto oblast zjistíte až po placené konzultaci, dají se objevit informace, které jsou zdarma. Známý astrolog Pavel Global se rozhodl, že poodkryje několik tajemství a ukázal, jaké roky jsou pro jednotlivá znamení osudné.

Zjistěte, jaké fáze má váš život

Že se lidský život žije v jednotlivých fázích, to není nic neobvyklého. Ovlivňují je planety a hvězdy. A právě ty mají vliv na to, kdy se vám daří a kdy nikoliv. Pokud chcete nahlédnout do budoucnosti a zjistit, kdy se vám bude dařit, dejte na předpovědi tohoto uznávaného astrologa. Díky němu zjistíte, kdy se váš život bude ubírat tím nejlepším směrem. Stačí si počkat na to, až dosáhnete určitého věku. Právě konkrétní váš věk ovlivní to, jak se vám během tohoto období bude dařit.

Beran

Pokud se podíváme na roky, které jsou u daného znamení významné, tak se jedná o takové, které jsou spojeny s čísly 15, 19, 30, 35, 40, 45, 57, 60, 66 A 76. Vesměs se bude jednat o roky, které budou víceméně pozitivní, což ale neznamená, že v některém z nich se může objevit negativní stav. Nebude však nijak fatální a nebude mít nijak komplikované následky. Co říci můžeme, to je fakt, že za rokem 40 by se měla objevovat už jenom pozitiva.

Býk

Pro toto znamení jsou důležité roky 16, 21, 24, 30, 33, 39, 51, 60 A 69. Nutno ale říci, že mladší období, zhruba do třiceti let, nebude úplně nejlepší. Nejvíce negativních zpráv očekávejte právě v roky, které jsou vypsány výše. Naopak po třicítce se vše změní a dané vypsané roky budou u staršího člověka spojeny především s řadou pozitiv a tím, že se v jeho životě bude vše dařit tak, jak chce a potřebuje.

Blíženci

Toto znamená je zajímavé tím, že všechny unikátní roky spojené s tímto znamenám budou končit nulou. Jsou to roky 0, 20, 30, 40, 50, 64, 70 A 80. Unikátem je také to, že se jedná o roky, které budou spojeny výhradně jenom s pozitivními zprávami. Vše, co se v tomto věku lidem ve znamení blíženců stanem, bude jenom kladné. A to jak v životě osobním, tak samozřejmě také v životě kariérním.

Rak

Buď jsou kulaté, nebo končící pětkou. To jsou roky, na které by se měl zaměřit každý, kdo se v tomto namění narodil. Konkrétně jsou těmi nejdůležitějšími roky 15, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60, 75. Kladné zprávy, hlavně v osobním životě, budou převládat zhruba do třicítky. Potom se mohou čas od času objevovat určitá negativa. Budou spíše drobnějšího rázu a překonat je nebude zase až tak velký problém.

Lev

Není jich tolik, jako u ostatních znamení, ale jsou. Jedná se o roky 19, 36, 40, 57, 60, 76. Pokud jste ve znamení lva a některá z těchto číslovek je před vámi, buďte na pozoru. Jsou to roky, kdy bude váš život doslova jako na houpačce. Tím chceme říci, že se mohou objevit jak různá pozitiva, tak se mohou objevit také negativa. Je důležité oboje co nejlépe překonat.

Panna

Kdo je narozený v tomto znamení, ten by si měl poznamenat, že pro něho budou klíčové především roky 16, 21, 24, 32, 41, 50. Zajímavé je, že se nebudou ani tak týkat osobního života, ale spíše práce, kariéry a budoucího vývoje. A toto všechno následně ovlivní i budoucí život, jelikož práce, která baví a je dobře placena je základem spokojeného žití každého člověka na světě.

Váhy

Je celkem dost roků ,které jsou pro toto znamení přímo zlomové. Pokud vás některý z nich čeká, můžeme říci, že se během něho dostaví hlavně úspěchy. Pokud se objeví něco negativního, berte to spíše jako překážku, kterou překonáte a díky čemuž se opět dostanete o krok blíže k úspěšnému životu. A o jaké roky se zajímat? Jsou to 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72, které budou zlomové.

Štír

Významných let sice není tolik, ale o to více jsou unikátní a zajímavé. To proto, že jsou na první pohled spojeny s negativem. Tedy s určitou překážkou, která nastane v letech 15, 25, 30, 45, 50, 60, 74. Tuto překážku ale bude nutné pochopitelně překonat. Jakmile se to stane, tak se rázem vše v dobré obrátí a tento rok bude spojený jenom s pozitivy, které daný posun přinesl.

Střelec

Významné roky jsou pro toto znamení doslova neocenitelné, jelikož člověku přinesou nové zkušenosti, znalosti, dovednosti a také další pohled na svět. To bude spojeno s tím, že se bude postupně vyvíjet a stane se z něho osoba, která bude šťastnější než dříve. Stačí jenom vědět, kdy k daným událostem nastane. Budou to roky 15, 19, 36, 38, 40, 45, 57, 75.

Kozoroh

Chcete vědět, kdy ve svém životě očekávat něco, co nebude úplně běžné a co bude spojeno někdy s negativy a jindy zase s pozitivy? Pokud ano, stačí si zapamatovat jenom ony významné roky. Jsou to 16, 21, 30, 31, 33, 41, 50, 57. I když v některých letech se mohou objevit jenom negativa, vše se nakonec v dobré obrátí a vy se budete cítit šťastně.

Vodnář

Lidé v tomto znamení mají velký důvod k oslavě. A to proto, že všechny zlomové roky se budou vázat hlavně k pozitivním věcem. Kdo se v tomto znamená narodil, ať si hlídá období, kdy mu bude 11, 22, 24, 32, 42, 48, 50, 64, 72. Právě toto je doba, kdy se zažije ten největší úspěch. Není pod věci plánovat důležitá rozhodnutí právě na tato data.

Ryby

Jaké roky jsou pro toto znamení ty nejdůležitější? Jedná se o roky 12, 24, 30, 36, 45, 48, 52, 60. Právě během nich lze pozorovat zvýšenou emocionalitu. A to jak ve směru pozitivním, tak i ve směru negativním, v ohledu přecitlivělosti. Oba stavy však pomohou navodit to nejdůležitější, čímž není nic jiného, než tolik potřebný duševní klid.

Sdílejte článek