Zpověď svobodné matky, hledala manžela na Tinderu, vrátila se domů těhotná. Nelituje, žije šťastně s dcerou a učí se milovat

Vdát se nebo zůstat sama? Mít děti? Tyhle otázky si kladla také žena, která se rozhodla rozpovídat o své volbě zůstat svobodnou matkou. To, co mnozí vůbec nedokáží pochopit, ona bere v poklidu. Dnes je pyšná, že se takto rozhodla, ale nebylo to vůbec jednoduché. Ze Spojených států amerických odjela jednoho léta do Evropy najít manžela, vrátila se těhotná a sama.

today.com

Tour po Evropě s Tinderem

Žena, která se rozhodla svěřit se svým osudem, odjela ve svých 31 letech do Evropy. Stačilo zabalit věci z pronájmu a uskladnit je, nastoupit na letadlo směr „manželství“. Alespoň tak si to vysnila, odjede do Evropy a najde si manžela. Začala hledat muže svých snů pomocí aplikace Tinder a brázdila různé evropské státy, kde se sbližovala s potenciálními partnery. Z Dublinu v Irsku se pak vrátila na podzim do rodné země. Bez partnera, natož manžela, ale těhotná. Test ukázal na dvě čárky a žena se rozhodla odjet domů.

today.com

Volba: svobodná matka

Nikdy se nepokusila onoho muže ani kontaktovat. Jeho jméno není uvedené v rodném listu a neexistuje ani žádná jeho fotka, kterou by měla schovanou pro dceru, až se jednou bude ptát. Zvolila si život svobodné matky. Zařídila si byt a do porodnice odjela metrem, aby se po 72 hodinách opětovně vrátila s novorozencem v zavinovačce. O svém životě měla zcela jiné představy, chtěla se vdát za muže se stabilním zaměstnáním a se vztahem k dětem, které by si po svatbě pořídili. Nakonec vše dopadlo úplně jinak.

Čtěte také: Kritický moment: Kate Middletonová byla hospitalizována v nemocnici

today.com

Nový přístup ke vztahům

Své předchozí vztahy brala často jako pracovní pohovory. Stačilo odfajfkovat požadavky v portfoliu. Jenže vztahy takhle nefungují a dnes ví, že hlubokou lásku pocítila až tu mateřskou. A zatímco kamarádi a známí se kolem ní rozváděli, ona žila v těsném spojení se svou dcerou, která je pro ni vše. Dceři je osm let a žena se rozhodla opět dát lásce šanci, začala chodit opět na rande. Cíle jsou ale jinde. Už ví, že musí naslouchat vlastnímu vnitřnímu hlasu, který jí napoví, jestli dotyčný stojí za vztah nebo je lépe jej hned v počátku ukončit.

Zdroj: today.com