Ztracená kočka se vrátila domů k majitelce až po neuvěřitelných 536 dnech!

Kočky jsou velmi zvláštní stvoření, které mnoho lidí miluje. Bohužel kočky se nedrží svého domova stejně jako psi. Rády se vydávají do světa pro nová dobrodružství. A někdy se již domů nevrátí. Z tohoto důvodu by měli mít všechny kočky i psi čipy, aby je jejich majitelé mohli snadno najít. Chvíle, kdy se zvíře vrátí domů, je vždy plné emocí a slz.

https://cz.kristinseale.com/

Virální příběh jedné kočky

Nedávno se na internetu objevil jedinečný příběh majitelů Mindy a Luka Crinerových a jejich kocoura jménem Cat. Jejich milovaný kocour totiž zmizel z jejich života na celých 536 dnů. Jednoho dne se ale znovu objevil u jejich dveří a vítal je nejlépe, jak to dokázal. Evidentně mu jeho majitelé hodně chyběli.

https://cz.kristinseale.com/

Cat byl velmi plachý, když si ho manželé adoptovali z útulku. Oběma dalo hodně práce, aby ho přesvědčili o své lásce a péči. Kocour si nechtěl hrát s ostatními kočkami, ale na své lidské přátele si nakonec zvykl. Kocour potřeboval hodně lásky. Tu také dostal a brzy začal být mnohem více sebevědomý. Z tohoto důvodu si také začal dělat výlety do okolí domu.

Čtěte také: Jak nosíte tašku? Může to říct hodně o vaší osobnosti

https://cz.kristinseale.com/

Pro manžele to byla obrovská ztráta

Jednoho dne odešel ven na procházku. Na zavolání k obědu ani k večeři ale nepřišel. Když se nedostavil domů ani přes noc, Mindy začala panikařit. Stejně jako všichni ostatní majitelé koček, manželé rozvěsili všude plakáty a rozhlásili i na sociálních sítích, že postrádají svého oranžového kocoura. Nic z toho ale nefungovalo a jejich kocourek se jim domů nevracel.

https://cz.kristinseale.com/

Jednoho dne dostali zprávu z útulku. Cat měl zavedený mikročip, takže ho mohli snadno identifikovat a informovat majitele. Ukázalo se, že se po celý rok o kocoura staral nějaký muž, který ho srazil autem. Jakmile se Cat znovu setkal se svými lidmi, vypadal velmi nadšený. Mindy ihned skočil do náruče a doma se šel podívat do koupelny, kde byly jeho oblíbené rostliny. Tento příběh tedy nakonec skončil dobře, i když to trvalo déle než rok.

https://cz.kristinseale.com/

Zdroj: cz.kristinseale.com