Zvládnete najít 3 rozdíly na obrázcích za 16 vteřin?

Vizuální hádanky jsou na internetu extrémně oblíbené. A když je potkáte v podobě zajímavého obrázku, budou vás bavit o to víc. Dnes vám přinášíme obzvlášť těžký úkol. Uvidíte dva obrázky, které vypadají vážně identicky. Na obou je dědeček v klobouku, který zrovna chytil na prut malou rybu. Nachází se tam ale mnohem větší záhada, než je na první pohled vidět.

Abnormality a barvy

U těchto hádanek si vždy dívejte na odchylky ve vzorech nebo texturách. Může se jednat jen o pruhy, které jsou trochu jinak. Velkým rozdílem bývají také barvy, se kterými hodně umělců pracuje. V takovém případě je to většinou jednodušší, protože odlišné barvy si všimnete poměrně snadno, zatímco odlišného vzoru jen těžko.

barlettaweb.com

Chybějící nebo přebytečné prvky

Položky, které na jednom z obrázků chybí nebo přebývají jsou také častým prvkem ve vizuálních hádankách. Někdy tyto rozdíly mohou být zcela zřejmé, zatímco jindy jsou jen velmi drobné a nenápadné. Předměty mohou mít také jinou velikost, např. o trochu delší lem u sukně. Někdy si těchto rozdílů všimnete ihned, ale jindy vám dají pořádně zabrat.

Čtěte také: Pět dětí na vodítku: Rodičovský zlepšovák nebo překročení hranic?

Rozdíly v poloze, stíny a odrazy

Jinak položená kniha na stole, trochu otočená židle nebo jiné rozdíly se v těchto hádankách také nachází velmi často. Musíte s nimi počítat a na všechny tyto prvky se dívat. Velmi záludným trikem je použití odrazů nebo stínů. Šikovní umělci je umí do obrázku začlenit takovým způsobem, že si jich všimne jen velmi pozorný člověk. A teď už se podíváme na dnešní obrázek. Našli jste všechny tři rozdíly?

Pixabay

Kde se nachází 3 rozdíly na tomto obrázku?

Tato hádanka je vážně těžká a vyřeší ji jen ti nejlepší. Jestli jste to nestihli během časového limitu, nezoufejte. Možná jen potřebujete více času. A jestli se vám to nepodařilo vůbec, máme pro vás řešení. Jeden rozdíl se nachází na malém kousku zeleně za vlascem prutu, kde je křoví odlišné. Druhý rozdíl je přímo na prutu. Na jednom je tmavá část prutu menší a na druhém větší. A poslední rozdíl najdete na zadní části klobouku dědečka.

Zdroj: barlettaweb.com