Zvládnete vyřešit tuhle hádanku? Máte na to jenom 10 vteřin. Pokud řeknete správnou odpověď, patříte mezi naprosto mizivé procento lidí s geniální myslí. Řadit se mezi ně pro vás bude čest

Tato hádanka se stala velkým hitem. Jak proto, že je na první pohled velmi jednoduchá, tak hlavně proto, že správnou odpověď ví jenom velmi málo lidí. Dokonce se dá říci, že větší úspěšnost budou mít ti, kteří se rozhodnou správnou odpověď jenom tipnout. Vy ale netipujte a snažte se nažhavit své mozkové závity. Podaří se vám správně odpovědět? Pokud ano, jste geniální, jelikož většina lidí selže. To už je dobrý důvod to zkusit.

Máte na to pouze 10 sekund

Aby to bylo zajímavější, tak máte na vyřešení hádanky pouze 10 sekund. Právě tento omezující čas vyžaduje, abyste se rychle rozhodli. A jak? Otázka je položena jasně: Která ze 4 žen na obrázku není těhotná? Když se na ně zadíváte, tak zjistíte, že není jednoduché odpovědět správně. To proto, že všechny 4 ženy mají větší bříško a tak určit tu jednu, která těhotná není rozhodně není snadné. A navíc vám postupně ubíhá čas. Jakmile padne deset vteřin, musíte odpovědět. Musíte říci, která žena těhotná není. Už víte?

Všímejte si všeho

Je třeba se rychle podívat na všechny ženy a také na všechny detaily. Je ženou, která nečeká dítě ta první v modrých šatech? Nebo se naopak jedná o tu druhou ve žlutém, která tlačí vozík? Může to však být i ta třetí, v bílých šatech s košíkem v ruce. A nezapomínejme ještě na jednu poslední, na ženu sahající pro zboží do horního regálu.

Čtěte také: Co znamená označená BB, CC, DD a PP na krémech? Lituji, že jsem to nevěděla dávno před tím?

Podívejte se na správnou odpověď

Odpověděli jste a chcete vědět, zda dobře nebo špatně? Tak se podívejte na správnou odpověď. Tou je, že těhotnou ženou není ta ve žlutých šatech tlačící nákupní vozík. Tedy žena označená písmenem B. A proč tomu tak je? Pokud jste se zaměřovali na jejich nákupy, je to špatně. Správným vodítkem jsou končetiny. Tedy nohy a ruce. Když se na ně podíváte, tak dáma ve žlutém je má velmi hubené. To jasně značí, že těhotná bát nemůže. Podařilo se vám správně odpovědět, nebo nikoliv?