Menu

10 chyb, kterých byste se ve vztahu neměli dopouštět, jinak riskujete, že Vás partner opustí!

Když začínáte s někým chodit, může se vynořit mnoho nepříjemných otázek, když Vám chybí lepší porozumění a není mezi Vámi důvěra. Je pravděpodobné, že uděláte několik chyb, které mohou způsobit partnerovi nepohodlí a donutit ho, aby si od Vás držel určitou vzdálenost. Abyste se vyvarovali takových situací, podívejte se na tyto běžné chyby, kterých se ženy často nevědomky dopouští a jak se jim vyhnout!

1) Držíte se minulosti

Pokud se držíte minulosti, která pro Vás byla noční můrou, v níž Vás Váš expartner podváděl, nebo Vás opustil, pak je samozřejmé, že pro Vás může být obtížné důvěřovat novému partnerovi. Ale v dlouhém období to může mít negativní dopad na Váš nový vztah. Vždy mějte na paměti, že důvěra je základní stavební kámen každého vztahu.

2) Opustíte svůj společenský život

Vždy si držte svůj vlastní prostor a nikdy nevzhtahujte Váš nový vztah k osobním věcem. Vždy ze začátku postupujte raději oběma fázemi.

3) Myslíte si, že je Váš partner Vaše jediné štěstí

To může být pravda, ale ne vždy! Vaše štěstí patří jen Vám. Žádná jiná osoba Vás nemůže učinit šťastnými, dokud nebudete šťastní a spokojení sami se sebou. Takže pokud jste závislí na Vašem partnerovi, měli byste co nejdříve zapracovat na svém vlastním štěstí.

4) Toužíte po manželství

Neměli byste být příliš dychtiví a hnát se za manželstvím, protože tak se silný vztah nebuduje. Lepší pochopení, důvěra a láska jsou tři základní věci, které byste měli ve Vašem vztahu rozvíjet.

5) Užíváte si, že jste ve vztahu

Pokud máte rádi svůj život s Vaším partnerem a ne Váš vlastní život, pak jste slabým článkem vztahu. Na Vašeho partnera to pak může působit, že ho potřebujete jen k tomu, abyste nebyli sami.

6) Nepodařilo se Vám potvrdit jeho úsilí

Partner Vás bude milovat, pokud prostě oceníte jeho úsilí. Toho bude také motivovat, aby vyvinul větší úsilí pro Vás a pro tento vztah. Pokud však neoceňujete partnerovo úsilí nahlas a vědomě, můžete v něm vzbudit touhu hledat ocenění někde jinde.

7) Vždy si stěžujete

Pokud jste vždy plní negativní energie a vždy si stěžujete, pak může Vaše chování začít Vašeho partnera dráždit, což může být důvodem pro rozchods.

8) Chováte se jak Sherlock Holmes

Dívky s nižším sebevědomím a problémy se sebedůvěrou by měly být v této oblasti opatrné, protože mohou způsobit spoustu potíží ve svém vztahu. Vždy se snažte poskytnout svému partnerovi dostatečný prostor a neustále ho nehlídejte.

9) Nemáte svůj vlastní život

Muži obvykle dávají přednost těm dívkám, které si žijí život tak jako vždy. Nechtějí, abyste se pro ně změnili. Vždy milují ty, které se o sebe starají a mají čisté srdce.

10) Neposkytujete mu osobní prostor

Pokud partner není v dobré náladě, nebo nechce zrovna řešit problémy, pak je Vaší povinností dát mu dostatečný prostor a nechat ho chvilku o samotě vydechnout. To pomůže uvolnit napjatou náladu a posunout Vás o krok blíže k vyřešení případných problémů.

ZDROJbanter.fun

6 znaků nedostatku vitamínů! Tohoto by si měl být vědom každý! Zdraví máte přeci jenom jedno!

TIPY A TRIKY
Problém nedostatku vitamínů je zvláště důležitý nyní v zimě. Bez vitamínů se cítíme slabí a apatičtí, a tak se stáváme…

Žena v letadle nedokázala uklidnit své děti a všichni cestující zuřili. Situaci zachránila jiná matka a její reakci nyní sdílí tisíce lidí!

ZE ŽIVOTA
Mnozí z nás již pravděpodobně někdy letěli letadlem a zřejmě tušíte, že dlouhá cesta s neposednými dětmi je někdy utrpení,…

Plánujete rekonstrukci krbu? Pak máme pro Vás inspiraci! Tento domácí kutil ví, jak vyčarovat kouzlo a v tomto případě i teplo domova!

DOMÁCNOST
Lidé, kteří dokáží vyrobit něco smysluplného svýma vlastníma rukama, budou mít vždy náš obdiv! Pravda je taková, že řada lidí…

Do velkého dřevěného květináče vyřezal 19 kruhových otvorů. Po 5 měsících jeho nápad přinesl přenádherný výsledek!

DŮM A ZAHRADA
Viděli jste už někdy živě opravdový nefalšovaný záhon petúnií? Jde o dokonalé řešení vhodné na balkóny ale i k zahradním…

Je pro Vás těžké pravidelně cvičit? Zde je 5 triků, jak zůstat stále motivovaná!

TIPY A TRIKY
Právě když máte pocit, jako byste se konečně dostali do pevného tréninkového režimu, stane se něco hrozného: Ztrácíte motivaci, jste…

Spící dívky, ze které má celý svět srandu.

ZE ŽIVOTA
Každému se prostě jednou za čas stane, že usne na veřejnosti. Někdo v MHD, někdo na lavičce v parku nebo…

Dlouho mě trápily vrásky okolo očí, úst a také na krku a dekoltu. Pak jsem si vyrobila domácí kolagenovou masku a moje pleť vypadá lépe než kdykoliv předtím!

TIPY A TRIKY
Kolagen je záležitost velmi ošemetná. Jen málokteré ženě věkem zůstává a nic z něho neubývá. Většina se trápí právě jeho…

Tento jednoduchý cvik Vám zabere jen pár minut denně! Budete nejen vypadat, ale i se cítit až o 15 let mladší!

CVIČENÍ
Svalový psoas neboli "sval duše" je nejhlubší sval lidského těla, který ovlivňuje strukturální rovnováhu, svalovou integraci, pružnost, sílu, rozsah pohybů,…

16 kreativních nápadů, jak využít staré dřevěné bedničky a udělat z nich krásné kousky nábytku! Buďte si jisti, že toto Vám bude závidět každý!

DŮM A ZAHRADA
Podobně jako palety, i staré dřevěné bedničky, které se nám povalují ve sklepech, se dají krásně využít. Připravit si z…

Tyto 3 staré nádrže prošly úžasnou proměnou. Takto vypadají dnes!

DOMÁCNOST
Když si Tom Vincent přivezl domů tři staré nádrže na vodu, jeho manželka si nejprve myslela, že se musel zbláznit.…

10 úžasných vychytávek do domácnosti: Teď už konečně budete vědět, jak rychle a jednoduše odstranit vejce, které Vám spadlo na zem!

DOMÁCNOST
Život je plný nečekaných příhod a věcí, a tak nás čekají nové výzvy každý den. Ne nadarmo se říká, že problémy…

Co může vést k srdečnímu záchvatu a jak byste se mu měli vyhnout?!

TIPY A TRIKY
Studie Northwestern University ukazuje, že ženy mají vyšší riziko mrtvice než muži, ale nižší riziko srdečního záchvatu. U 45letých žen…

Tyto 3 jednoduché tipy Vám pomohou zabránit ve řvaní na Vaše děti, zluhoba se nadechnout a začít relaxovat. Každý rodič by je měl znát!

TIPY A TRIKY
Zvládnutí dnešní společnosti je velkou výzvou. Existuje příliš mnoho odpovědnosti a příliš velký tlak na práci, který může být vskutku…