Domů TIPY A TRIKY 10 chyb, kterých byste se ve vztahu neměli dopouštět, jinak riskujete, že...

10 chyb, kterých byste se ve vztahu neměli dopouštět, jinak riskujete, že Vás partner opustí!

Když začínáte s někým chodit, může se vynořit mnoho nepříjemných otázek, když Vám chybí lepší porozumění a není mezi Vámi důvěra. Je pravděpodobné, že uděláte několik chyb, které mohou způsobit partnerovi nepohodlí a donutit ho, aby si od Vás držel určitou vzdálenost. Abyste se vyvarovali takových situací, podívejte se na tyto běžné chyby, kterých se ženy často nevědomky dopouští a jak se jim vyhnout!

1) Držíte se minulosti

Pokud se držíte minulosti, která pro Vás byla noční můrou, v níž Vás Váš expartner podváděl, nebo Vás opustil, pak je samozřejmé, že pro Vás může být obtížné důvěřovat novému partnerovi. Ale v dlouhém období to může mít negativní dopad na Váš nový vztah. Vždy mějte na paměti, že důvěra je základní stavební kámen každého vztahu.

2) Opustíte svůj společenský život

Vždy si držte svůj vlastní prostor a nikdy nevzhtahujte Váš nový vztah k osobním věcem. Vždy ze začátku postupujte raději oběma fázemi.

3) Myslíte si, že je Váš partner Vaše jediné štěstí

To může být pravda, ale ne vždy! Vaše štěstí patří jen Vám. Žádná jiná osoba Vás nemůže učinit šťastnými, dokud nebudete šťastní a spokojení sami se sebou. Takže pokud jste závislí na Vašem partnerovi, měli byste co nejdříve zapracovat na svém vlastním štěstí.

4) Toužíte po manželství

Neměli byste být příliš dychtiví a hnát se za manželstvím, protože tak se silný vztah nebuduje. Lepší pochopení, důvěra a láska jsou tři základní věci, které byste měli ve Vašem vztahu rozvíjet.

5) Užíváte si, že jste ve vztahu

Pokud máte rádi svůj život s Vaším partnerem a ne Váš vlastní život, pak jste slabým článkem vztahu. Na Vašeho partnera to pak může působit, že ho potřebujete jen k tomu, abyste nebyli sami.

6) Nepodařilo se Vám potvrdit jeho úsilí

Partner Vás bude milovat, pokud prostě oceníte jeho úsilí. Toho bude také motivovat, aby vyvinul větší úsilí pro Vás a pro tento vztah. Pokud však neoceňujete partnerovo úsilí nahlas a vědomě, můžete v něm vzbudit touhu hledat ocenění někde jinde.

7) Vždy si stěžujete

Pokud jste vždy plní negativní energie a vždy si stěžujete, pak může Vaše chování začít Vašeho partnera dráždit, což může být důvodem pro rozchods.

8) Chováte se jak Sherlock Holmes

Dívky s nižším sebevědomím a problémy se sebedůvěrou by měly být v této oblasti opatrné, protože mohou způsobit spoustu potíží ve svém vztahu. Vždy se snažte poskytnout svému partnerovi dostatečný prostor a neustále ho nehlídejte.

9) Nemáte svůj vlastní život

Muži obvykle dávají přednost těm dívkám, které si žijí život tak jako vždy. Nechtějí, abyste se pro ně změnili. Vždy milují ty, které se o sebe starají a mají čisté srdce.

10) Neposkytujete mu osobní prostor

Pokud partner není v dobré náladě, nebo nechce zrovna řešit problémy, pak je Vaší povinností dát mu dostatečný prostor a nechat ho chvilku o samotě vydechnout. To pomůže uvolnit napjatou náladu a posunout Vás o krok blíže k vyřešení případných problémů.

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 pozitivních důsledků, které má na Vaše tělo chůze, pokud si dopřáváte procházky každý den!

Co se stane Vašemu tělu, když začnete jíst ovesné vločky každý den?!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Jen 3 minuty před spánkem: Jednoduché cviky, díky nimž budete mít nohy jako modelka!

Další články