Vypadají jako od kadeřníka, ale vznikly doma. Takto vypadají moderní účesy -
Menu

Vypadají jako od kadeřníka, ale vznikly doma. Takto vypadají moderní účesy

Nebaví Vás fádnost, chcete zaujmout nebo jen občas zkusit něco nového? Skvělé tipy na zajímavé účesy Vás překvapí, ale i nadchnou. Stačí jen trošku šikovnosti a můžete si vytvořit skvělý netradiční účes do práce nebo na rodinnou oslavu. A co tak vykouzlit hotové princezny ze svých ratolestí? Následující videa Vám názorně ukáží, jak pomocí jednotlivých tahů vytvoříte zajímavé účesy, které doslova berou dech. Nebojte se zkusit některé z nich a při nejbližší příležitosti se nevyhnete slovům pochvaly a obdivu.

Neobvyklý a zajímavý vzhled

Některé události si přímo žádají něco výjimečného a neobvyklého. Nemusí to být jen šaty nebo doplňky. I stylový účes může být klíčem k úspěchu a dokáže podtrhnout Vaši krásu a pozvednout celkový dojem na maximum. Pokud máte delší vlasy, zkuste si s nimi pohrát nebo si inspiraci z videí nechte na nejbližší návštěvu kadeřníka. Prohlédněte si nádherné účesy, které vznikají pod šikovnýma rukama nejen profesionálů.

Úpravy zvládnete sama

Jemného a romantického vzhledu dosáhnete i takovou úpravou Vaší hřívy. Skvělý tip na romantickou večeři nebo rande. Improvizujte pomocí brože, výrazné spony nebo drobných vlasových detailů, jako jsou sponky či malé kolíčky. Geniální nápady, které jsou důkazem, že i z obyčejného copu se po malé úpravě dá vykouzlit obdivuhodný účes.

Pěstujete si dlouhé vlasy ale většinou je i tak nosíte sepnuté do ocasu nebo obyčejného copu? Nebojte se zkusit některý z následujících nápadů.

S některými z těchto účesů si zaručeně získáte obdiv okolí. Naučte se některý z návodů a okouzlujícím účesem můžete potěšit i kamarádku, sestru či dceru.

Je to jednoduché

Zdály se Vám předchozí účesy příliš složité a máte obavy, že byste na jejich vytvoření potřebovali pomoc? Následující video Vám ukáže, že stylový účes si můžete vytvořit i zcela sama, podobně jako dáma ve videu. Skvělý nápad na zajímavý účes do práce, při kterém vám sepnuté vlasy nebudou překážet.

Umělecká díla na vaší hlavě

Tyto účesy jsou již hotová umělecká díla. Nádherné květinové motivy asi nezvládnete doma, ale rozhodně s těmito nápady navštivte svou kadeřnici při nejbližší přípravě na oslavu nebo společenskou událost.

A co řeknete na tyto účesy? 15 krásných nápadů s nimiž budou vaše vlasy skutečně korunou krásy. Necháte se na některý z nich zlákat?

https://youtu.be/kiqdbe4e1oI

Určitě využijete některou z inspiraci při nejbližší svatbě, oslavě nebo párty. Stačí trošku cvičit a požadovaný výsledek se určitě dostaví. Pokud si na to přece jen netroufáte sama, navštivte kadeřníka, který si s pohádkovým účesem určitě ví rady. Buďte oslňující a originální i bez drahých šperků nebo bot.

Zdroj fotografií: shutterstock.com

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Nikdy jste neviděli krásnější vlnky! Žena objevila naprosto geniální způsob,…

Ondulace často ničí vlasy. Pokusy o vytvoření čarokrásných kudrlinek z naší rovné kštice někdy nemusejí dopadnout podle očekávání a někdy…
TIPY A TRIKY

Několik let visel soused na dveře sáčky s vodou. Když…

Lidé mají mnoho podivných zvyků, které děsí a matou jejich sousedy. Tenhle zvyk znepokojoval všechny lidi v okolí, dokud nezjistili,…
PR články

Jaké budou vaše Velikonoce 2020?

Za necelý měsíc tu máme Velikonoce. Velikonoční pondělí letos připadá na 13. dubna, obchody lákají na sváteční výzdobu již…
TIPY A TRIKY

Korektury bakalářských a diplomových prací, překlady anotací a resumé

Odevzdání bakalářské či diplomové práce předchází několik desítek až stovek hodin práce u počítače. Pokud nechcete, aby vaše odborná…
KRÁSA A MÓDA

Seznamte se s těmi nejkrásnějšími zelenými kameny ve špercích

Každá žena ten pocit čas od času zažije: stojí před zrcadlem, oblečení i účes dokonalost sama, ale něco tomu…
TIPY A TRIKY

Mnoho mladých lidí se vrací do minulosti. Čerpá moudrost svých…

Vztah mezi vnoučaty a prarodiči je velmi zvláštní. Zatímco prarodiče se chovají jako autorita a poskytují bezpodmínečnou lásku, dostanou se…