10 jednoduchý tipů a triků, jak úspěšně redesignovat svou kuchyni za méně než hodinu! Složitou rekonstrukci tak můžete vypustit z hlavy!

Také máte občas pocit stereotypu a nutnosti předělat místnosti ve svém obydlí, kde trávíte každý den? Avšak pouhá myšlenka na hluk, špínu a těžké výdaje, které doprovázejí jakoukoli vážnou rekonstrukci, Vaši náladu jednoduše zkazí? Nuž právě v důsledku toho se naše záměry zřídka stávají realitou!

My milujeme všechny druhy kreativních řešení, která dodávají místnostem charakter a individualitu. Zvláště tehdy, když se jedná o projekty, jež vyžadují velmi málo času, dovedností a materiálů. Dnes Vám proto nabízíme několik tipů, jak svou kuchyni znovu přivést k životu!

Přidejte trochu barvy na Vaše krájecí prkýnka!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Barevné kódování Vašich krájecích prkýnek jim dodá nejen trendy vzhled, ale také Vám to pomůže mezi nimi snadno rozlišovat.

Vytvořte si v kuchyni menší bylinnou zahrádku!

Přidání místa zeleně nejen oživí Vaši kuchyni, ale také ji naplní čerstvou vůní!

Přeměňte květináče na kuchyňské držáky!

Jak můžete sami vidět na obrázku, několik pestrobarevných květináčů vybavených ozdobnými štítky může posloužit jako stylové držáky pro Vaše příbory!

Použijte skleněné mozaiky k ozdobení Vašich podnosů!

Přeměňte snadno svůj nenáročný bílý kuchyňský podnos na umělecké dílo.

Zavěste květináče na neobvyklých místech!

Zavěšené květináče vypadají skvěle nad kuchyňským dřezem.

Dodejte Vašim nudným starým hrnkům trochu toho života!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Požijte své oblíbené laky na nehty a přeměňte Vaše staré hrnky na vyhození v originální dílo.

Dodejte jedinečnost Vašim ručníkům!

Přeměňte jednoduše nezajímavé bílé ručníky v poutavou a nezapomenutelnou dekoraci např. pomocí batykování.

Najděte nové použití pro přebytečné dřevěné desky!

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]

Máte doma nadbytečné dřevěné desky a chystáte se je vyhodit? Tak se zastavte, neboť mohou být přeměněny na mistrovské tácy, na kterých budete jisto jistě velmi rádi podávat Vaše chutné pokrmy.

Přeměňte formy pečení na květináče!

Rostliny poskytují jedno z nejjednodušších řešení pro renovaci Vašeho interiéru – zejména pokud používáte nekonvenční přístup, podobný tomu, který můžete vidět výše na obrázku.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!