Domů KRÁSA A MÓDA 10 kroků v péči o pleť podle korejských žen, jimiž docílíte slibovaného...

10 kroků v péči o pleť podle korejských žen, jimiž docílíte slibovaného „WOW“ efektu!

Každá pátá žena v Soulu, hlavním městě Jižní Koreje, prošla nějakou formou plastické chirurgie. To znamená, že 60 % žen se již ve svých 20 letech rozhodlo něco změnit na svém vzhledu. Není divu, že se Jižní Korea nazývá „Kapitolem“ plastické chirurgie. Kórejské ženy cítí potřebu být krásné a splňují vysoké standardy krásy. Ale i když je operace jistě funkční metoda, hluboká domácí péče je další volbou. Ta totiž pomáhá ženám vypadat mladší a udržovat jejich porcelánovou pokožku.

Dnes bychom s Vámi rádi sdíleli kosmetické tipy a triky týkající se těch nejnovějších a nejlepších trendů v péči o pleť, které Vám pomohou zvládnout nežádoucí účinky stárnutí.

1. Olejové čističe pleti

Odstranění make-upu před spaním je zlaté pravidlo každého kosmetického narkomana. A jestli Vás to neučila Vaše maminka, uděláme to za ni! Vaše pokožka potřebuje dýchat a odpočinout si během spánku a jediný způsob, jak to udělat, je zbavit se veškerého make-upu, prachu a nečistot, které se na tváři shromažďují po celý den.

Olejové čisticí prostředky jsou tu nejlepší pomocí, protože olej rozpouští make-up jako žádný jiný produkt. Vezměte spravedlivé množství oleje, masírujte jím suchou tvář a nechte olej dělat svou práci. Poté aplikujte na pleť trochu teplé vody, aby se olej vstřebal do pokožky. Po dokončení aplikace opláchněte pleť kvalitně vodou tak, abyste se cítili čisté.

Experimentujte s různými oleji a najděte ten, který budete milovat!

2. Čisticí prostředky na bázi vody

Nyní, když jsme odstranili špínu a make-up, je čas znovu umýt Vaši tvář. Pokud se divíte, proč potřebujete dvojí čištění, je zde důvod: musíte opláchnout všechny zbytky oleje. Důvodem je to, že zbytky oleje mohou zabránit v další péči.

Postup je zde velmi jednoduchý. Jen si vezměte nějaký čistící prostředek a vmasírujte ho znovu do celé tváře. Ujistěte se, že věnujete pozornost také oblasti krku. Pokud si vyberete čistící prostředek z rajčat, jako je ten, který je uveden na obrázku, je dobré vědět, že má bělící efekt. Je tak skvělý pro hyperpigmentovanou pleť.

3. Exfoliátor


Kam dál?

10 věcí, které odborníci nedoporučují dělat před tím, než jdete večer do postele!

11 pravidel přímo od párů, které si prošly těžkým obdobím. Měl by se jimi řídit každý, kdo chce žít šťastný a spokojený život ve vztahu!

Psychologové představují koncept Pravidla 3 Minut, kterým by se měl řídit každý rodič!

13 Nejužitečnější ořechů a semínek, které je lepší jíst každý den, abyste zůstali zdraví a fit!

11 zcela zásadních chyb v řeči našeho těla, které zpravidla děláme každý den v práci!

Další články