Domů KRÁSA A MÓDA 10 kroků v péči o pleť podle korejských žen, jimiž docílíte slibovaného...

10 kroků v péči o pleť podle korejských žen, jimiž docílíte slibovaného „WOW“ efektu!

Každá pátá žena v Soulu, hlavním městě Jižní Koreje, prošla nějakou formou plastické chirurgie. To znamená, že 60 % žen se již ve svých 20 letech rozhodlo něco změnit na svém vzhledu. Není divu, že se Jižní Korea nazývá „Kapitolem“ plastické chirurgie. Kórejské ženy cítí potřebu být krásné a splňují vysoké standardy krásy. Ale i když je operace jistě funkční metoda, hluboká domácí péče je další volbou. Ta totiž pomáhá ženám vypadat mladší a udržovat jejich porcelánovou pokožku.

Dnes bychom s Vámi rádi sdíleli kosmetické tipy a triky týkající se těch nejnovějších a nejlepších trendů v péči o pleť, které Vám pomohou zvládnout nežádoucí účinky stárnutí.

1. Olejové čističe pleti

Odstranění make-upu před spaním je zlaté pravidlo každého kosmetického narkomana. A jestli Vás to neučila Vaše maminka, uděláme to za ni! Vaše pokožka potřebuje dýchat a odpočinout si během spánku a jediný způsob, jak to udělat, je zbavit se veškerého make-upu, prachu a nečistot, které se na tváři shromažďují po celý den.

Olejové čisticí prostředky jsou tu nejlepší pomocí, protože olej rozpouští make-up jako žádný jiný produkt. Vezměte spravedlivé množství oleje, masírujte jím suchou tvář a nechte olej dělat svou práci. Poté aplikujte na pleť trochu teplé vody, aby se olej vstřebal do pokožky. Po dokončení aplikace opláchněte pleť kvalitně vodou tak, abyste se cítili čisté.

Experimentujte s různými oleji a najděte ten, který budete milovat!

2. Čisticí prostředky na bázi vody

Kam dál?

10 potravin bohatých na kolagen, které pomáhají zpomalit stárnutí pokožky!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

11 šikovných způsobů, jak přivést Vaše oblečení zpátky k životu!

Ztraťte až 10 kg pouhou chůzí za neuvěřitelných 5 měsíců!

Přejete si zhubnout? Tak zde je důvod, proč musíte přestat pít studenou vodu!

Další články