Domů TIPY A TRIKY 10 návyků, jež mají všichni obdivuhodně zdraví lidé. Měli bychom se jimi...

10 návyků, jež mají všichni obdivuhodně zdraví lidé. Měli bychom se jimi řídit všichni!

Všichni chceme, abychom byli zdraví, a všichni jsme slyšeli o významu vyváženého stravování, protahování, pracovních postupů apod. V tomto článku chceme udělat zas další krok dál a podívat se, co dělají zdraví lidé každý den a jak zůstávají fit.

1. Obklopují se jinými zdravými lidmi.

Zdraví lidé mají tendenci obklopovat se lidmi, kteří mají podobný životní styl a cíle. Pokud chcete změnit něco ve svém životě, podívejte se na lidi, kteří jsou Vám nejblíže. Zda jsou to ti, jejichž rady chcete poslouchat.

2. Nevěří v diety.

Diety jsou dočasná řešení a zdraví lidé to vědí. Mohou ji tak vyzkoušet krátkodobě, ale nikdy nedrží přísnou dietu po dlouhou dobu. Místo toho je třeba přemýšlet, jaký druh jídla často jíte, co je pro Vás špatné a najít zdravější náhradu za to. Přemýšlejte o hnědé rýži namísto jasmínové rýže, o pečené dýni a sladkých bramborách namísto hranolků. A pokud Vás opravdu honí mlsná na plátek pizzy, nebo plátek čokoládového dortu, prostě si ho djete Ale s mírou, samozřejmě. Poté pokračujte ve svých zdravých stravovacích návycích a nepociťujte vinu.

3. Mají důvěrné vztahy.

Šťastný intimní život má určitě mnoho výhod pro Vaše zdraví, fyzicky, duševně a duchovně. Bez ohledu na to, jak často cvičíte a kolik porcí zeleniny máte každý den, pokud Váš osobní život není dobrý, nikdy se nebudete cítit zdravá a šťastná.

4. Pohybují se.

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 pozitivních důsledků, které má na Vaše tělo chůze, pokud si dopřáváte procházky každý den!

Co se stane Vašemu tělu, když začnete jíst ovesné vločky každý den?!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Jen 3 minuty před spánkem: Jednoduché cviky, díky nimž budete mít nohy jako modelka!

Další články